Aktuality
Poradny Centra Carolina budou během letních prázdnin fungovat ale v částečně omezeném provozu. I naši poradci si potřebují odpočinout, aby měli síly do nového semestru!
Nestihli jste se zúčastnit dubnové besedy se zástupci Úřadu vlády ČR a Ministerstva zahraničních věcí ČR? Nevěšte hlavu. Máme pro vás unikátní záznam.
Student Radim Tauber se svěřil, jaké je to studovat s Aspergrovým syndromem a ADHD.
13. června 2022Moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili akce Na UK s Asistencí!
V aktualitě najdete také pár fotek z této vydařené události.
20. května 2022Vyšla nová brožura Průvodce studiem se speciálními potřebami na UK, která obsahuje užitečné tipy a informace o studiu.
18. května 2022Virtuální běh/jízda pro Paraple vstupuje do druhého ročníku. Celý červen můžete chodit, běhat, jezdit… Kdykoli a kdekoli. Nejenže zdoláte osobní rekordy či porazíte svoji lenost, ale především pomůžete Centru Paraple.
17. května 2022Studenti Doktorandi Klub Alumni Zaměstnanci
Podmínky účasti na seminářích a workshopech
10. května 2022 – 27. srpna 2022
Centrum Carolina organizuje krátkodobou podpůrnou skupinu, určenou primárně pro studenty z Ukrajiny a další studenty Univerzity Karlovy, kteří se cítí zasaženi válkou na Ukrajině.
9. června 2022
STUDENTI
Přemýšleli jste o práci pro prestižní zahraniční organizaci? Co třeba rovnou pro CERN? Zveme vás na podvečerní webinář, na kterém se od absolventky MFF UK dozvíte vše potřebné o zajímavých stážových programech.
10. června 2022
DOKTORANDI A POSTDOKTORANDI
Myslíte si, že správný akademický článek musí být tvořen složitým jazykem, aby byl vůbec považován za vědecký? Naučíme vás opak, aneb jak psát dynamicky, srozumitelně a výstižně!
23. června 2022 – 24. června 2022
UK Point ve spolupráci s AVŠP pořádá 23. 6. a 24. 6. 2022 v Celetné 13 "Národní konferenci pracovníků vysokoškolských poraden aneb poradenství jako nástroj podpory pozitivního prostředí na vysokých školách".
UK Point
Univerzita Karlova
Celetná 13
116 36 Praha 1
Česká republika
Tel.: (+420) 224 491 850
E-mail: