Aktuality

Ph.D. students / Academic Writing in English

31. 5. Academic style has its specifics, requirements and uses a specialized vocabulary. The three-session course can help you master writing skills, especially in English. The first meeting focuses on the introduction of academic texts.

Děkujeme za darování krve nebo plazmy s Univerzitou Karlovou

Děkujeme všem, kteří v průběhu března a dubna darovali krev s Univerzitou Karlovou! Odměny 20 zúčastněným se již připravují...

Aktuální informace k testování zaměstnanců a vstupu na UK

Na základě mimořádného opatření Vlády ČR nebudou od 17. března 2021 vpuštěni na svá pracoviště zaměstnanci bez předložení potvrzení o provedeném testu na přítomnost SARS-CoV-2 s negativním výsledkem. Z tohoto důvodu Univerzita Karlova zahajuje rozsáhlé testování svých zaměstnanců.

Online Tools not only for Teaching 2

24. 5. Online teaching could be much more interactive and entertaining using the appropriate tools. The webinar focuses more closely on two online tools for presentations and simple graphics. Canva and ClassKick.

DOKTORANDI / Programování hravě i pro naprosté začátečníky

17. 5. Programování je pro vás španělskou vesnicí, přesto byste si ho rádi zkusili? Nebo hledáte tvořivou aktivitu pro děti či své žáky? Naučte se s námi základy vizuálního programování a tvorbu her ve Scratchi!

Hledáme posily do týmu

Nabízíme pracovní pozice našim studentům, absolventům i lidem mimo UK, kteří by se rádi zapojili do naší bohaté agendy péče o uchazeče, studenty, absolventy a zaměstnance Univerzity Karlovy.

Možná hledáme právě Vás!

10. května 2021

Ph.D. students / Survival Czech - follow up / Language course

4. 5. If you are lost in Czech and you want to survive, join our language courses for beginners! The follow up course will focus on talking about the past, the daily routine, and apologies in Czech.

Zažij české předsednictví EU zblízka

STUDENTI – V roce 2022 předsedá ČR Radě EU. Chcete být u toho?Úřad vlády nabízí stáže studentům – pomoc při přípravách anebo pozice liaison officers, péče o jednotlivé delegace.

23. dubna 2021

Sbírka školních potřeb

Sbírka školních pomůcek pro znevýhodněné děti

4. dubna 2021

Hledáme mentees

Chcete se dozvědět, jak to chodí na Univerzitě Karlově? Jaké jsou přijímačky, jak se zorientovat na začátku studia? Přihlašte se jako mentees do našeho programu!

Zapůjčení modemu

Sociálně či ekonomicky znevýhodněným studujícím, dalším ohroženým skupinám, studujícím rodičům nabízíme zdarma zapůjčení modemu a měsíční tarif na internet.

Přiznávání stipendia v akutní tíživé situaci studenta na UK

Ocitli jste se v akutní tíživé situaci? Neváhejte požádat o pomoc!

Všechny aktuality >
Kalendář
Květen 2021
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Survival Czech - follow up / Language course

4. května 2021 – 3. června 2021

Ph.D. STUDENTS

If you are lost in Czech and you want to survive, join our language courses for beginners! The follow up course will focus on talking about the past, the daily routine, and apologies in Czech.

Všechny události >
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám