• Aktuality

Aktuality

Aktuální informace k testování zaměstnanců a vstupu na UK

Na základě mimořádného opatření Vlády ČR nebudou od 17. března 2021 vpuštěni na svá pracoviště zaměstnanci bez předložení potvrzení o provedeném testu na přítomnost SARS-CoV-2 s negativním výsledkem. Z tohoto důvodu Univerzita Karlova zahajuje rozsáhlé testování svých zaměstnanců.

9. března 2021


Online Tools not only for Teaching 2

24. 5. Online teaching could be much more interactive and entertaining using the appropriate tools. The webinar focuses more closely on two online tools for presentations and simple graphics. Canva and ClassKick.

24. května 2021


DOKTORANDI / Programování hravě i pro naprosté začátečníky

17. 5. Programování je pro vás španělskou vesnicí, přesto byste si ho rádi zkusili? Nebo hledáte tvořivou aktivitu pro děti či své žáky? Naučte se s námi základy vizuálního programování a tvorbu her ve Scratchi!

17. května 2021


Ph.D. students / International Cooperation in Science: The United Kingdom Experience

12. 5. Do you know, how the international science collaboration works? A science diplomat based at the British Embassy in Prague will share his experience and gives an opportunity to discuss this topic.

12. května 2021


Ph.D. students / Survival Czech - follow up / Language course

4. 5. If you are lost in Czech and you want to survive, join our language courses for beginners! The follow up course will focus on talking about the past, the daily routine, and apologies in Czech.

4. května 2021


Zažij české předsednictví EU zblízka

STUDENTI – V roce 2022 předsedá ČR Radě EU. Chcete být u toho?Úřad vlády nabízí stáže studentům – pomoc při přípravách anebo pozice liaison officers, péče o jednotlivé delegace.

23. dubna 2021


Sbírka školních potřeb

Sbírka školních pomůcek pro znevýhodněné děti

4. dubna 2021


Hledáme dobrovolníky na pomoc v sociálních a zdravotnických zařízeních

Staňte se také dobrovolníkem a pomozte v očkovacím centru, s doučováním žáků ZŠ, asistujte seniorům, anebo přijďte pomoct do nemocnice.

8. března 2021


Hledáme mentees

Chcete se dozvědět, jak to chodí na Univerzitě Karlově? Jaké jsou přijímačky, jak se zorientovat na začátku studia? Přihlašte se jako mentees do našeho programu!

8. března 2021


Zapůjčení modemu

Sociálně či ekonomicky znevýhodněným studujícím, dalším ohroženým skupinám, studujícím rodičům nabízíme zdarma zapůjčení modemu a měsíční tarif na internet.

8. března 2021
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám