• Aktuality

Aktuality

STUDENTI / Webinář: Jak na práci v EU

V rámci Kariérního měsíce na UK zveme studenty na webinář o stážích a pracovních příležitostech v institucích Evropské unie.

11. listopadu 2020


STUDENTI / Psychodiagnostické testování

Víte, jaké jsou nové trendy ve výběrovém řízení? Nenechte se překvapit na přijímacím pohovoru! Využijte příležitost si v rámci Kariérního měsíce vyzkoušet psychodiagnostické testy, které někteří zaměstnavatelé využívají při výběru zaměstnanců.

1. listopadu 2020


Podzim 2020 / Akce pro doktorandy / For PhD students in the Autumn 2020

Zveme vás na akce připravené v rámci

Platformy doktorského studia.

We invite you to the workshops and seminars for PhD students prepared for you by Doctoral Study Hub.

22. září 2020


Erasmus+ studijní pobyty a stáže (online)

3. 11. Seminář je určen všem studentům, kteří by v průběhu svého studia rádi vyjeli na studijní pobyt na zahraniční univerzitě nebo absolvovali pracovní stáž, a to prostřednictvím programu ERASMUS+.

3. listopadu 2020


Účast v podpůrné terapeutické skupině

Potřebujete podpořit zvládnout zátěžové situace? Vaše vnitřní zdroje můžete najít v sebezkušenostní skupině s prvky biosyntetické psychoterapie. Setkání se zaměří na relaxaci, propojení s vlastním tělem a svými zdroji, na práci se stresem. Skupinu povedou zkušení terapeuti.

21. října 2020


Právní poradna UK

Potřebujete poradit? Využijte služeb právní poradny UK, která je pro studující a zaměstnance zdarma.

16. října 2020


Interaktivní workshop Respekt až na půdu *akademickou

Centrum Carolina pořádá 5. 11. ve spolupráci se spolkem Konsent interaktivní workshop Respekt až na půdu *akademickou. Účastníci a účastnice budou mít možnost si modelové situace “osahat”, prakticky se tak naučit tyto problémové situace rozpoznávat a řešit.

8. října 2020


Staň se hvězdou vědeckého nebe!

Pracuješ či bádáš nad zajímavým vědeckým projektem? Máš chuť ho představit publiku? Přihlas se do 20. 11. 2020 do soutěže Science Slam! Všichni účastníci soutěže získají finanční odměnu a věcné ceny, vítěz ještě něco navíc.

10. září 2020


Staff Welcome Centre spouští své nové webové stránky

Jste nově přijatý zahraniční zaměstnanec UK a potřebujete poradit v otázkách týkajících se stěhování do ČR? Či jste náš kolega z univerzity a připravujete se na vašem pracovišti na nástup nového zahraničního zaměstnance a nejste si jistý, co vše je nutné před jeho příjezdem zařídit?

1. září 2020
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám