• Aktuality

Aktuality

Imposter Syndrome: Jak budovat osobní hrdost

1. 6. Ovlivňuje vás to, co si o vás myslí ostatní? Neumíte říkat ne? Chtěli byste být v komunikaci více asertivní, ale nevíte, jak na to? Přijďte na kurz a naučte se bojovat proti syndromu podvodníka!

1. června 2021


Ph.D. students / Academic Writing in English

31. 5. Academic style has its specifics, requirements and uses a specialized vocabulary. The three-session course can help you master writing skills, especially in English. The first meeting focuses on the introduction of academic texts.

31. května 2021


Děkujeme za darování krve nebo plazmy s Univerzitou Karlovou

Děkujeme všem, kteří v průběhu března a dubna darovali krev s Univerzitou Karlovou! Odměny 20 zúčastněným se již připravují...

11. května 2021


Aktuální informace k testování zaměstnanců a vstupu na UK

Na základě mimořádného opatření Vlády ČR nebudou od 17. března 2021 vpuštěni na svá pracoviště zaměstnanci bez předložení potvrzení o provedeném testu na přítomnost SARS-CoV-2 s negativním výsledkem. Z tohoto důvodu Univerzita Karlova zahajuje rozsáhlé testování svých zaměstnanců.

9. března 2021


Online Tools not only for Teaching 2

24. 5. Online teaching could be much more interactive and entertaining using the appropriate tools. The webinar focuses more closely on two online tools for presentations and simple graphics. Canva and ClassKick.

24. května 2021


Programování hravě i pro naprosté začátečníky

17. 5. Programování je pro vás španělskou vesnicí, přesto byste si ho rádi zkusili? Nebo hledáte tvořivou aktivitu pro děti či své žáky? Naučte se s námi základy vizuálního programování a tvorbu her ve Scratchi!

17. května 2021


Hledáme posily do týmu

Nabízíme pracovní pozice našim studentům, absolventům i lidem mimo UK, kteří by se rádi zapojili do naší bohaté agendy péče o uchazeče, studenty, absolventy a zaměstnance Univerzity Karlovy.

Možná hledáme právě Vás!

10. května 2021


Ph.D. students / Survival Czech - follow up / Language course

4. 5. If you are lost in Czech and you want to survive, join our language courses for beginners! The follow up course will focus on talking about the past, the daily routine, and apologies in Czech.

4. května 2021


Zažij české předsednictví EU zblízka

STUDENTI – V roce 2022 předsedá ČR Radě EU. Chcete být u toho?Úřad vlády nabízí stáže studentům – pomoc při přípravách anebo pozice liaison officers, péče o jednotlivé delegace.

23. dubna 2021


Sbírka školních potřeb

Sbírka školních pomůcek pro znevýhodněné děti

4. dubna 2021
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám