• Studenti
  • Multisport karta pro studenty

Multisport karta pro studenty


Ve spolupráci se společností MultiSport Benefit, s.r.o nabízíme nyní našim studentům možnost zřídit si virtuální Multisport kartu s možností 4 vstupů za měsíc za cenu 299,- Kč.


Tuto novinku otestujeme v první fázi v rámci velkého množství sportovišť v Praze. Hradec Králové a Plzeň budou zapojeny později.


Objednávka Multisport karty


DŮLEŽITÉ! Pro objednání karty používejte univerzitní email s doménou o365.cuni.cz. Při užití jiné domény či fakultního emailu nebude vaše registrace fungovat. Více informace naleznete na adrese https://student.multisport.cz/. Pokud máte potíže s registrací nebo používáním karty, kontaktujte prosím přímo multisport na adrese info@multisport.cz nebo zavolejte na helpdesk MultiSport +420 220 188 700. Děkujime za pochopení.


Jak se přihlásit k e-mailu čísloosoby@o365.cuni.cz

Všichni studenti a zaměstnanci mají přidělen e-mail ve tvaru čísloosoby@o365.cuni.cz (tedy např. 12345678@o365.cuni.cz). Tímto e-mailem se přihlásíte do aplikace MultiSport. Budete-li potřebovat se do této e-mailové schránky dostat, použijte prosím následující návod. Pokud do této schránky nechodíte pravidelně, doporučujeme zvážit, zda si ji v nastavení nepřesměrovat do nějaké schránky, kterou využíváte pravidelně.


  1. Přejděte na stránku https://www.office.com/.

  2. V pravém horním rohu nebo jinde na stránce klepněte na odkaz Přihlásit se.


    Upozornění: Pokud už jste přihlášeni jiným účtem, nemusíte se odhlašovat, přepněte se do anonymního režimu (Ctrl+Shift+N) a přejděte opět k bodu 1.  3. V dalším okně napište svůj login ve formě: čísloosoby@cuni.cz.


  4. Nyní se přihlaste svým účtem do CASu:


  5. Po přihlášení se nyní můžete přepnout do aplikace Outlook a uvidíte svoji poštu:Poslední změna: 19. duben 2023 10:39 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám