• Akce
  • Všechny akce

Všechny akce

Podmínky účasti na seminářích a workshopech


Jak na efektivní time management: workshop


"Je toho moc, nestíhám to!" Je vám tahle fráze povědomá? Jakpak by ne, svět kolem nás jako by se zbláznil - povinnosti v práci, ve škole i v domácnosti, a k tomu všemu ještě nepřeberné množství příležitostí. Zatímco deadliny nám jdou rychle naproti, sny o hotových disertacích a studijních povinnostech nám často mávají až z daleké budoucnosti. Pojďme se společně naučit, jak vycházet s časem tak, abychom s ním věčně neválčili, ale uzavřeli s ním příměří.


Praktický workshop volně navazuje na kurz Jak na efektivní time management: přednáška. Zúčastnit se jej mohou ale i zájemci, kteří se předchozího semináře nezúčastnili. Během workshopu si vyzkoušíte některé nabyté znalosti z přednášky v praxi.


Obsah

  • TVORBA NÁVYKŮ: uvědomění si priorit a řešení klasického doktorandského dilematu – rozervání na několik různých zaměření – práce, škola a osobní život.

  • VLIV: jak absolutní (a to bez přehánění) mají návyky vliv na naše každodenní konání, a tedy nakonec i na naše životní úspěchy a neúspěchy – počínaje životosprávou, přes funkční vztahy až po kariéru.

  • BOURÁNÍ STEREOTYPŮ: pokud máte návyky spojené se slovy jako pevná vůle, disciplína, dřina a odříkání, zapomeňte na ně! Přistoupíme k nim ze zcela jiné strany a ukážeme si, jak i průměrně líný člověk dojde skrze efektivní návyky ke štěstí.


Čas a místo

Čtvrtek 9. 5., od 14:00 do 17:30

Velká zasedací místnost, Karolinum, 2. patro (krásné historické prostory)


Lektorka

Hanka Ondrušková působí od roku 2006 jako lektorka komunikace a osobního rozvoje. Její další témata jsou typologie osobnosti, time-management a prezentační dovednosti. Pořádá kurzy a přednášky pro firmy i soukromé akce. Řadu let vyučovala komunikaci na VŠE v Praze, spolupracuje se státními institucemi, bankami i nadnárodními firmami. Za osmnáct let v oboru prošlo jejími kurzy přes 20 000 lidí. Na YouTube jste mohli zhlédnout její přednášky, z nichž nejúspěšnější jsou o typologii osobnosti s více než půl milionem zhlédnutí.


Účastníci

Ph.D. studující


Registrace

Vzdělávací portál


Začátek akce 9. května 2024
Konec akce 9. května 2024
Organizátor UK Point
Email na organizátora petra.kucerova.konupkova@ruk.cuni.cz
Webové stránky https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-1.html
Program https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-413.html
Místo konání akce Velká zasedací síň
Rezervace Vzdělávací portál


Poslední změna: 18. květen 2021 23:48 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám