• Ke stažení
  • Karlovka - Mobilní aplikace Univerzity Karlovy

Karlovka - Mobilní aplikace Univerzity Karlovy

Chceš se vyhnout zmatku? Stahuj UK apku!Proč je dobré si ji stáhnout?


UK Point – mobilní celouniverzitní aplikace Univerzity Karlovy. Vhodná pro uchazeče o studium, studenty, zaměstnance a absolventy.


Aktuální verze čerpá data ze SIS (studijní informační systém) a studentům nabízí:

  • podrobný aktuální rozvrh na příslušný semestr,

  • hodnocení za celou dobu studia, včetně plnění kreditů,

  • rychlé upozornění na zápis nového hodnocení (zápočet – zkouška) formou notifikace.


Aplikace dále poskytuje svým uživatelům informace, které proudí skrze UK Point. Ten připravuje pro všechny skupiny uživatelů své vlastní akce, na které dostávají upozornění pomocí notifikací.


Interaktivně ji také můžete využít k nahlašování závad – aplikace k tomu využívá interiérovou navigaci. Stačí závadu popsat, vyfotit a odeslat.Kam směřuje apka UK Point?


Aplikace je dále rozvíjena a bude poskytovat obsah i z dalších celouniverzitních systémů - v současné době probíhá vývoj modulu, který zobrazí polohu jednotlivých univerzitních pracovišť (fakult, ústavů, kateder) včetně navigace.


Aplikace bude také podporovat funkce, které budou nabídnuty jednotlivým fakultám a dalším organizačním složkám pro jejich interní komunikaci:

  • v prostředí Rektorátu UK již aplikace umožňuje interiérovou navigaci, která je v současné době využívána pro reportování závad (aplikace umožňuje vyfocení například nefunkčního osvětlení s tím, že je závadě přiřazena její poloha v budově a tato informace je následně zaslána do systému, ve kterém je možné závady spravovat),

  • s využitím modulu „Onboarding“ bude možné zpřístupnit v mobilní aplikaci obsah, který jednoduchou formou nabídne novým studentům sumu informací pro zlepšení jejich orientace při nástupu do prvního ročníku,

  • modul pro přípravu a vyhodnocení anket umožní vytváření anket a hodnocení pro poskytování tak důležité zpětné vazby,

  • zobrazení jídelníčků ve stravovacích zařízeních, které provozují Koleje a menzy UK

.


Další moduly a funkce budou implementovány na základě probíhající analýzy.Doufáme, že se mobilní aplikace UK Point stane nástrojem, který vám ušetří čas a přinese v pohodlí všechny důležité a užitečné informace o UK.


Poslední změna: 10. listopad 2022 16:42 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám