Aktuality

Women Scholars Here and There; Then and Now

The concluding event of the worldwide UN campaign "Orange the World," also known as "16 Days of Activism against Gender-Based Violence," will be conducted in an international spirit. We have invited international scholars from Charles University to share their experiences regarding the status and equality of women.

Univerzita - místo pro aktivismus?

Zveme vás na pokračování kampaně "Orange the World", aneb "16 dní aktivismu proti genderově podmíněnému násilí". Akce bude probíhat formou panelové diskuse o hranicích aktivismu, který patří do akademického prostředí a jeho vztahu s třetí rolí univerzity.

Podejte si přihlášku zdarma do 31. 12. 2023

Nacházíte se v tíživé životní situaci a přemýšlíte o studiu na UK? Do konce roku je možné podat si jednu přihlášku ke studiu zdarma!

Kompletní informace o podání přihlášky zdarma naleznete zde.

Pro studující zasažené situací na Blízkém východě

Nabízíme účast v podpůrných skupinových setkáních každé pondělí (v AJ) a středu (v ČJ) v prostorách Poradny Centra Carolina ve Školské13a. Není třeba se předem registrovat. Samozřejmě jsou vám otevřeny i další akce z nabídky, je-li volná kapacita.

Podpůrné skupiny

VŠICHNI STUDUJÍCÍ, Bc., Mgr., Ph.D.

Otevřeli jsme skupiny moderované našimi poradci, psychology a kouči. Ve skupině zjistíte, že nejste se svými problémy sami. Možnost probrat věci ve skupině přináší úlevu, nové pohledy, inspiraci a někdy i příležitost se zasmát věcem, nad kterými byste se o samotě třeba trápili.

Mentoring pro studující se znevýhodněním

Zapojte se do programu mentoringu pro studující se socioekonomickým znevýhodněním. Hledáme klienty mentoringu z 1. a 2. ročníků a mentory.

21. září 2023
Všechny aktuality >
Akce pro vás

Studenti Doktorandi Klub Alumni Zaměstnanci


Podmínky účasti na seminářích a workshopech


Den zdraví na UK

14. září 2022

UK Point, Celetná 13, Praha 1


Na jednotlivá vyšetření se zaregistrujte zdeTIP: Při Dni zdraví v rámci infostánku bude možnost pro zájemce vydání MULTISPORT karty na 1 měsíc ZDARMA! Můžete si tak vyzkoušet, jak karta funguje a zda ji využijete nejen 1 měsíc.


Jaká vyšetření Vás čekají:

Měření skladby těla

Víte, na kolik let se cítí Vaše tělo? A kolik procent tělesného tuku, svalů a vod obsahuje? Všechny tyto a další zajímavosti si s využitím speciální váhy můžete nechat změřit a následně prokonzultovat výsledky s odborníky, kteří Vám dají užitečné rady a tipy na vylepšení jídelníčku a vhodné pohybové aktivity.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.


Diagnostika chodidel

Měřením za pomocí přístroje Podoskop je možné na základě tlakového snímku odhalit případné odchylky chodidel, jako je například zborcení nožní klenby, které mmůže vést nejen k bolestem páteře. Všetření je nebolestivé a počívá ve vyhodnocení postavení pat a zatížení chodidel za pomocí speciální osvětlené desky.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.


Dermatolog

Proč se objednávat k dermatologovi, když může přijít přímo k Vám do firmy? Čeká Vás vyšetření kůže od specialisty, který dokáže individuálně poradit v rámci prevence, případně navrhnout vhodný léčebný postup.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.Stáhněte si leták v PDF (213 kB)Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám