Aktuality

Státní příspěvek na bydlení

STUDUJÍCÍ

Došlo ke změně podmínek pro zisk příspěvku na bydlení. Podívejte se, zda na něj máte nárok!

Tříkrálové setkání v kostele sv. Voršily

ABSOLVENTI

Ohlédnutí za letošním setkáním absolventů a zaměstnanců UK. Podívejte se na fotografie z akce a připomeňte si sváteční atmosféru tohoto výjimečného dne.

9. ledna 2023

Multisport karta pro studenty

STUDENTI

Pojďte se hýbat a cítit se lépe! Nově mohou Multisport kartu využít také studenti Univerzity Karlovy. Jak na to? Rozklikněte pro více informací.

Kurzy českého jazyka pro kolegy ze zahraničí

PRO ZAHRANIČNÍ ZAMĚSTNANCE

Od ledna 2023 opět otevírá Staff Welcome Centre 3 kurzy českého jazyka pro zahraniční zaměstnance. Předejte tuto informaci i vašim kolegům.

28. listopadu 2022

Nabízíme mentoring uchazečům a studujícím prvních ročníků

Chcete se dozvědět, jak to chodí na Univerzitě Karlově? Odpovědi na otázky, jak vypadají přijímačky, jak se zorientovat na začátku studia a další Vám pomůže zodpovědět starší spolužák nebo spolužačka z řad mentorů. Přihlaste se do našeho programu a nebuďte na to sami!

Workshop "Respekt až na půdu" ve spolupráci s Konsentem

Ve spolupráci se spolkem Konsent Vás zveme na workshop k prevenci sexuálního obtěžování s názvem Respekt až na půdu. na ademickou.

Přijďte 11. 11. nebo 23. 11. do Celetné 13.

20. října 2022
Všechny aktuality >
Akce pro vás

Studenti Doktorandi Klub Alumni Zaměstnanci


Podmínky účasti na seminářích a workshopech


Den zdraví na UK

14. září 2022

UK Point, Celetná 13, Praha 1


Na jednotlivá vyšetření se zaregistrujte zdeTIP: Při Dni zdraví v rámci infostánku bude možnost pro zájemce vydání MULTISPORT karty na 1 měsíc ZDARMA! Můžete si tak vyzkoušet, jak karta funguje a zda ji využijete nejen 1 měsíc.


Jaká vyšetření Vás čekají:

Měření skladby těla

Víte, na kolik let se cítí Vaše tělo? A kolik procent tělesného tuku, svalů a vod obsahuje? Všechny tyto a další zajímavosti si s využitím speciální váhy můžete nechat změřit a následně prokonzultovat výsledky s odborníky, kteří Vám dají užitečné rady a tipy na vylepšení jídelníčku a vhodné pohybové aktivity.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.


Diagnostika chodidel

Měřením za pomocí přístroje Podoskop je možné na základě tlakového snímku odhalit případné odchylky chodidel, jako je například zborcení nožní klenby, které mmůže vést nejen k bolestem páteře. Všetření je nebolestivé a počívá ve vyhodnocení postavení pat a zatížení chodidel za pomocí speciální osvětlené desky.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.


Dermatolog

Proč se objednávat k dermatologovi, když může přijít přímo k Vám do firmy? Čeká Vás vyšetření kůže od specialisty, který dokáže individuálně poradit v rámci prevence, případně navrhnout vhodný léčebný postup.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.Stáhněte si leták v PDF (213 kB)Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám