• Akce
  • Akce pro zaměstnance

Akce pro zaměstnance

Studenti Doktorandi Klub Alumni Zaměstnanci


Podmínky účasti na seminářích a workshopech


‹  Duben 2020  ›

StČtSoNe
12345
PoÚtStČtSoNe
6789101112
PoÚtStČtSoNe
13141516171819
PoÚtStČtSoNe
20212223242526
PoÚtStČt
27282930

1. dubna 2020

Bubnohraní

PRO STUDENTY A ZAMĚSTNANCE UK / Bubnohraní je setkáním skupiny hráčů, kteří se nebojí vstoupit do úžasného světa rytmů, souznění a tvořivosti. Společně si zabubnují na africké, arabské a jiné bubny a zahrají na různá chřestidla a cinkadla. Bubnohraní není o technice bubnování ani o nácviku nějaké skladby. Za pomoci jednoduchých rytmických cvičení vás jen provede cestou uvolnění, spontánně a naprosto přirozeně.


12. května 2020

Klidná mysl v zátěžovém období – příležitost ke změně

PRO ZAMĚSTNANCE UK / Netradiční webinář, kde mimo jiné získáte odpovědi na tyto otázky: Spánková psychohygiena a jak se připravit na následující den, hospodaření s energií, náš biorytmus a jak ho využít, kontrola mysli – odklánění pozornosti, koncentrace – soustředění na podstatu, uvolnění, rituály, řád versus chaos, mužský a ženský princip v nás, přítomnost krize, jak pozitivně využít koronavirová omezení a režim a rituály, co pomáhá a co ne.


26. května 2020

Webinář Jak přesvědčivě prezentovat, mluvit a přednášet

PRIMÁRNĚ PRO DOKTORANDY S PRACOVNÍM ÚVAZKEM NA UK / Jak se dobře připravit na veřejné vystoupení? Jak správně používat svůj hlas, aby vám všichni rozuměli? Umíte ovládat řeč těla? Která gesta vám pomohou publikum přesvědčit? A kterým je lepší se vyhnout? To a mnoho dalšího zjistíte a také si prakticky procvičíte na webináři, věnovaném prezentačním dovednostem, rétorice a řeči těla.


28. května 2020

Základy duševní resuscitace

Interaktivní webinář na YouTube s lektory ze sdružení Nevypusť duši.

Naučíte se základům duševní resuscitace. Jak pomoci někomu ve svém okolí, či kde hledat pomoc v případě vlastních duševních obtíží.


1. června 2020

Presentation Skills (e-workshop)

PRIMARY FOR PHD. STUDENTS WORKING ON ACADEMIC POSITION / Designed for students with at least a B2 (upper-intermediate) level of English, this short workshop looks at how to structure a presentation more effectively and build confidence in presenting in English. Personalized one-to-one feedback will also be given virtually to any interested participant (not compulsory). A 5-minute presentation based on student's own chosen topic can be video recorded and sent to the trainer (by 25th May) or the presentation can be done live online for the trainer at an agreed time and date.


4. června 2020 – 18. června 2020

Relaxation

Relaxation techniques are an effective tool for rest, overcoming tension and stress. There is a wide range of relaxation techniques - we tell you which are good for what.

To enjoy the webinar to the fullest, you need to find a quiet place, have a mat and wear clothes you feel comfortable wearing (prepare a blanket if you need to).


11. června 2020 – 11. července 2020

KONEC PROKRASTINACE, záznam z webináře

Když prokrastinujeme, nedokážeme se přemluvit k plnění úkolů, které bychom měli nebo chtěli dělat. Ve výsledku se tak nakonec zabýváme činnostmi, které slouží jen k vyplnění času. To poté může vyústit ve stres, pocit viny, frustraci a celkový pocit selhání Smyslem přednášky je pomoci účastníkům zlepšit svoji motivaci, organizaci času a zvýšit efektivitu v osobním a pracovním životě.


17. června 2020 – 17. července 2020

How To Stop Procrastinating, recording of the webinar

Procrastination can be a thorn in our sides, but with the right tools and methods, we can overcome it. Studies have shown that having a personal vision which helps you increase your self-discipline figures at the core of fighting procrastination. Our sessions on this topic provide you with the tools to develop just such a vision.

We also give you practical tools which can help you build up positive new habits and get rid of negative ones, organize your time more effectively, and find long-term motivation. You will discover how to deal with stress, become more focused, and manage your days. Above all, you‘ll find out how to be more objective and heuristic so that you can become more satisfied in your life over the long-term.


22. června 2020 – 22. července 2020

RŮSTOVÉ A FIXNÍ MYŠLENÍ, záznam webináře

Výzkumy ukazují, že směřujeme k jednomu ze dvou typů myšlení. Jeden vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý ke spokojenosti a výrazně lepším výsledkům. Psycholožka Carol Dwecková hovoří o "Fixed" a "Growth" mindset (fixním a růstovém myšlení). Změnou způsobu myšlení lze ovlivnit k lepšímu osobní život i kariéru. Studie totiž potvrzují, že to, jak bude náš život vypadat, je z velké části v našich hlavách.


24. června 2020

Growth Mindset

In this webinar, we will talk about how success in life can be dramatically influenced by how we think about our talents and abilities. People with a fixed mindset—those who believe that abilities are fixed—are less likely to flourish than those with a growth mindset—those who believe that abilities can be developed.



Poslední změna: 5. duben 2019 15:50 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám