• Akce
  • Všechny akce

Všechny akce

Podmínky účasti na seminářích a workshopech


Prevence syndromu vyhoření


Trápí vás dlouhodobé vyčerpání? Pociťujete chaos v životě? Webinář „Prevence syndromu vyhoření“ vás seznámí s termíny stres, syndrom vyhoření, stres a jeho obraz v nejnovějších výzkumech, copingové strategie a jejich funkčnost v prevenci syndromu vyhoření.


Více zjistíte v úterý 14. prosince 2021, 15:30 - 18:00 hodin, online.

Webinář kombinuje teoretické vstupy se zážitkovými aktivitami, které umožňují téma prakticky reflektovat. Na konci kurzu jsou účastníci schopni lépe porozumět klíčovým termínům, uplatnit je ve vlastním životě a postupovat preventivně v rámci vlastní psychohygieny tak, aby se minimalizoval rozvoj syndromu vyhoření.V on-line prostředí bude potřebné, aby měli účastníci zapnuté kamery a počítali s interaktivní povahou webináře.
Lektorka: PhDr. et Mgr. Veronika Pavlas Martanová Ph.D.


Absolventka oboru český jazyk a dějepis na UJEP Ústí nad Labem a oboru psychologie se speciální pedagogikou na Pedf UK v Praze, kde později získala doktorát z psychologie. Absolvovala výcvik v Gestalt psychoterapii a postupem let i výcvik v supervizi. Pracuje v Pedagogicko – psychologické poradně pro Prahu 6 a vyučuje české i zahraniční studenty na katedře psychologie Pedf UK. Věnuje se problematice dětské psychoterapie a poradenství, pracuje s dětmi s problémovým chováním. Má četné zkušenosti s lektorováním dospělých a vedením týmů. Pracuje interaktivně a využívá principů zážitkové pedagogiky. Ráda propojuje nejnovější poznatky z výzkumů s praktickým životem. Když je čas, publikuje. Když není, pokouší se o to.


Webinář z cyklu FIT & SMART STUDENT - pojďte si s námi rozšířit obzory v rámci seminářů, které jsou zaměřené na rozvoj dovedností, ale i relaxaci a duševní hygienu. Získané informace využijete ve studijním i osobním životě.


Začátek akce 14. prosince 2021 v 15:30
Konec akce 14. prosince 2021 v 18:00
Organizátor Bc. Soňa Vítková
Email na organizátora sona.vitkova@ruk.cuni.cz
Webové stránky https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-538.html
Místo konání akce online
Rezervace https://rezervace.cuni.cz/RegisterEvent/28a18e5a-b20a-463a-9d26-1e096a985be7


Poslední změna: 18. květen 2021 23:48 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám