Divadlo Radka BrzobohatéhoPod současným vedením Romany Goščíkové a Lukáše Buriana byly uvedeny významné premiéry. Česká premiéra broadwayského muzikálu 50 odstínů! a nejnověji světová premiéra divadelní adaptace slavného sitcomu AJŤÁCI – The It Crowd.


Na konci června byla divadelní sezóna ukončena slavnostní premiérou hry HRAČIČKA.

Po komedii Karla Janáka o hyperkorektnosti Vy nejste žena, pane!, muzikálové pohádce Čarodějnice Bordelína, české premiéře izraelské komedie A je to venku!, přivedli na česká jeviště napínavý americký thriller HRAČIČKA. Jeho 2. premiéra - 14. září - bude zároveň první slavností událostí sezóny nové.

V režii Lukáše Buriana na jevišti excelují Jan Fanta a Romana Goščíková v alternaci s Lucií Vondráčkovou. A právě Lucka bude mít v září svou premiéru.


S divadlem spolupracují přední divadelní režiséři a autoři, jako např. Petr Svojtka, Jakub Nvota, Jiří Janků, Robert Bellan nebo Karel Janák. V hereckém obsazení se objevují významná jména jako Anna Polívková, Simona Postlerová, Zuzana Kajnarová, Jana Švandová, Valerie Zawadská, Ernesto Čekan, Miroslav Hrabě, ale také mladé talenty jako Denisa Nesvačilová či Jindřich Žampa.
Poslední změna: 3. srpen 2023 14:25 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám