Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni

DJKT je divadelní stánek s neobvykle širokým žánrovým záběrem, který na svých třech scénách - Velkém divadle, Nové scéně a Malé scéně nabízí velké množství činoherních, operních, muzikálových a baletních představení.


Hlavní programová linka je doplněna zcela výjimečným množstvím dalších aktivit jako jsou například Lektorské úvody k představením, Divadelní dramatická dílna, Muzikálové studio, Baletní škola, Dětský pěvecký sbor Kajetán a další.


Za zmínku zcela jistě také stojí projekt "Na muzikál do Plzně!", kdy v ceně vstupenky je kromě představení zahrnuta doprava autobusem z Prahy (odjezd od budovy Hlavního nádraží před Fantovou kavárnou v den představení v 16.00) k Nové scéně DJKT v Plzni a zpět. Můžete tak shlédnout světoznámé muzikály v prvotřídním provedení skvělé muzikálové scény.


Pro zaměstnance a studenty UK nabízí Divadlo J.K.Tyla Plzeň možnost zakoupení 2 zvýhodněných vstupenek na vybraná představení, která najdete vždy na webu DJKT v záložce pro studenty

(Při vstupu do divadla před představením nutno předložit se zvýhodněnými vstupenkami i průkaz zaměstnance nebo studenta UK)


Pro zaměstnance a studenty UK dále nabízí Divadlo J.K.Tyla Plzeň možnost zakoupení 2 vstupenek se slevou 50 % na nevyprodaná představení 30 minut před začátkem představení.

(Při nákupu i vstupu do divadla před představením nutno předložit se zvýhodněnými vstupenkami i průkaz zaměstnance nebo studenta UK)


DJKT prostřednictvím hotelu CENTRAL nabízí možnost ubytování v centru Plzně se slevou 20 %. Zvýhodněnou cenu je možné získat předložením zakoupené vstupenky na představení DJKT, je nutná rezervace předem.Bližší informace o představeních a slevách jsou k dispozici na

www.djkt.eu, na Facebooku DJKT Plzeň nebo na Instagramových účtech jednotlivých souborů (cinohradjkt, muzikal_djkt, opera_djkt a balet_djkt).Program Divadla J.K.Tyla v Plzni


Poslední změna: 29. březen 2023 15:42 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám