• Akce
  • Všechny akce

Všechny akce

Podmínky účasti na seminářích a workshopech


Den zdraví na UK

14. září 2022

UK Point, Celetná 13, Praha 1


Na jednotlivá vyšetření se zaregistrujte zdeTIP: Při Dni zdraví v rámci infostánku bude možnost pro zájemce vydání MULTISPORT karty na 1 měsíc ZDARMA! Můžete si tak vyzkoušet, jak karta funguje a zda ji využijete nejen 1 měsíc.


Jaká vyšetření Vás čekají:

Měření skladby těla

Víte, na kolik let se cítí Vaše tělo? A kolik procent tělesného tuku, svalů a vod obsahuje? Všechny tyto a další zajímavosti si s využitím speciální váhy můžete nechat změřit a následně prokonzultovat výsledky s odborníky, kteří Vám dají užitečné rady a tipy na vylepšení jídelníčku a vhodné pohybové aktivity.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.


Diagnostika chodidel

Měřením za pomocí přístroje Podoskop je možné na základě tlakového snímku odhalit případné odchylky chodidel, jako je například zborcení nožní klenby, které mmůže vést nejen k bolestem páteře. Všetření je nebolestivé a počívá ve vyhodnocení postavení pat a zatížení chodidel za pomocí speciální osvětlené desky.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.


Dermatolog

Proč se objednávat k dermatologovi, když může přijít přímo k Vám do firmy? Čeká Vás vyšetření kůže od specialisty, který dokáže individuálně poradit v rámci prevence, případně navrhnout vhodný léčebný postup.

Probíhá každých 15 min. 9–17 hod.Stáhněte si leták v PDF (213 kB)Poslední změna: 18. květen 2021 23:48 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám