• Akce
  • Všechny akce

Všechny akce

Podmínky účasti na seminářích a workshopech


Konec prokrastinace

Také znáte ten neodbyný pocit, že byste měli něco dělat, ale neustále oddalujete dobu, kdy s tím začít? Máte pocit, že plýtváte svým drahocenným časem na nepodstatné činnosti a chtěli byste to změnit? Přijďte na webinář, na kterém se dozvíte, jak zvýšit svou osobní motivaci, stanovit si priority a efektivně naplánovat svůj denní rozvrh. Je čas skoncovat s prokrastinací a být spokojen/a se svou vlastní prací a celkově se svým životem!


Prokrastinace může být velkou životní překážkou, která člověku brání posunout se dál a dotáhnout své snahy do zdárného konce. Dobrou zprávou je, že se správnými metodami lze tento trn v botě vytáhnout a prokrastinaci překonat. Studie totiž prokázaly, že osobní vize, které nás pohánějí kupředu a pomáhají nám se sebedisciplínou, je klíčem v boji se zahálkou. Náš webinář o prokrastinaci vám poskytne tipy, jak si osvojit osobní vizi a nechat ji pracovat za vás.

Kurz se zaměřuje na předávání praktických rad, které pomáhají s budováním pozitivních návyků a odbourání těch špatných. Naučíte se, jak využít svůj čas efektivněji, nalézt dlouhodobou motivaci, jak se vypořádat se stresem, být více soustředěnější a jak zvládat svou každodenní práci. To vše navíc povede k tomu, že se stanete více objektivní, a tím i celkově spokojenější sami se sebou a svým životem.


Webinář je v anglickém jazyce!


Čas a místo: Úterý, 15. března, 17:00 - 19:00 online na platformě ZOOM


Lektorka: Adéla Schicker z GrowJobu se věnuje převážně školení velkých mezinárodních a Fortune500 firem, kde pomáhá jejich vedení a zaměstnancům zejména v tématech hodnotového leadershipu, change managementu a komunikace. Nejvíce pozornosti nyní zaměřuje na téma Diverzity a inkluze, o kterém také natočila kurz pro Seduo.cz. Založila mezinárodní pobočku GrowJOB Institute pod názvem procrastination.com a má na starosti překlady a distribuci knihy Konec prokrastinace, jíž je v angličtině spoluautorkou.


Účastníci: Doktorandi, postdoktorandi, studenti, zaměstnanci UK


Registrace pro doktorandy a zaměstnance: Vzdělávací portál

Registrace pro studenty: Rezervační portál UK


Registrovaným účastníkům bude zaslán odkaz na schůzku na platformě ZOOM.

Rádi bychom vás upozornili, že webinář bude nahráván. Účastí na akci souhlasíte s pořízením videozáznamu a jeho umístěním na univerzitní Stream a Moodle, kde bude dlouhodobě přístupný pro zájemce z řad doktorandů. V případě dotazů se obraťte na organizátora kurzu.


Začátek akce 15. března 2022
Konec akce 15. března 2022
Druh akce Kurzy, workshopy, semináře
Organizátor UK Point
Email na organizátora petra.konupkova@ruk.cuni.cz
Webové stránky https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-506.html
Místo konání akce Online
Rezervace Vzdělávací portál a Rezervační portál UK


Poslední změna: 18. květen 2021 23:48 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám