• Aktuality

Aktuality

1. června 2023

UK Point vyhlašuje soutěž pro studentky a studenty Univerzity Karlovy. Nové projekty, které se u nás zrodily, si zaslouží svou novou tvář. Ta by měla komunikovat s cílovými skupinami, pro které je činnost center určena. Bližší popis naleznete níže, ale na příslušných emailech jsme k dispozici i pro jakékoli další upřesňující otázky, které vás v souvislosti s tvorbou log a vizuální identity napadnou.


Je třeba myslet na to, že vizuál Univerzity Karlovy se řídí pravidly. V tuto chvíli jsou díky čerstvému rebrandingu "ve výrobě", ale během několika dní již budou dostupná jak na hlavních kanálech Univerzity Karlovy, tak zde v tomto článku.Navrhněte s námi značku, které všichni porozumí a budou ji mít rádi.Dobrovolnické centrum Univerzity Karlovy

Dobrovolnické centrum Univerzity Karlovy vzniklo s cílem podpořit studující Univerzity Karlovy v dobrovolnické činnosti a propojit je s partnerskými neziskovými organizacemi. Věříme, že dobrovolnická aktivita studujících je prospěšná společnosti a zároveň bude rozvíjet jejich osobnostní i pracovní předpoklady. Více o Dobrovolnickém centru UK se dozvíte na webové stránce https://dobrovolnickecentrum.cuni.cz/DO-1.html .


Webovou stránku již máme, schází nám logo a vizuální identita.


Podmínky soutěže:

  • jsem studentka nebo student Univerzity Karlovy

  • do 31. července 2023 zašlu na email alespoň jeden návrh loga a alespoň jeden návrh informačního letáku. Formát není určen.


Odměna pro vítěze: jednorázová odměna ve výši 10 000,- Kč formou stipendia.Kariérní centrum Univerzity Karlovy

Posláním Kariérního centra UK je usnadnit studentům a čerstvým absolventům přechod ze studijního do pracovního světa a připravit je k samostatnému řízení své profesní dráhy. Pomáhá studentům a absolventům objevit vlastní kariérní dráhu a rozvíjet v nich schopnosti a dovednosti potřebné k tomu, aby dosahovali svých vysněných kariérních cílů. Zatím máme informace rozptýlené po různých webových stránkách, brzy však s vaší pomocí postavíme web zcela nový.Podmínky soutěže:

  • jsem studentka nebo student Univerzity Karlovy

  • do 31. července 2023 zašlu na email alespoň jeden návrh loga, alespoň jeden návrh informačního letáku a návrh graficky zpracovaného informačního textu určeného pro vložení na webovou stránku - Desatero správného životopisu.


Odměna pro vítěze: jednorázová odměna ve výši 10 000,- Kč formou stipendia a následná dlouhobá spolupráce za odměnu formou stipendia nebo dohody o provedení práce dle dohody.
Vítěz bude vyhlášen nejdéle do konce srpna 2023.


Vítěze v obou kategoriích vybere tým složený z pracovníků UK Pointu a Odboru vnějších vztahů.

Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám