25. srpna 2022

JÓGA pro zaměstnance – kurzy s lektory z FTVS

Jóga je vhodným nástrojem k dosažení harmonie těla, mysli a duše. Univerzita Karlova připravila sérii vzdělávacích workshopů a praktických lekcí jógy. Účastníci budou mít možnost získat teoretické znalosti, které jim pomohou pochopit některé souvislosti nejen v pohybovém systému svého těla, ale hlavně si pravidelně zacvičit. Odborníci z Fakulty tělesné výchovy a sportu připravili pro účastníky program, který vychází z dlouhodobé zkušenosti při přípravě podobných pohybových programů, ale i výzkumů potvrzujících ohromné zdravotní benefity takových aktivit. Nezbytnost péče o naši fyzickou i mentální pohodu je velmi aktuálním tématem. Nicméně, není jednoduché definovat ideální řešení pro každého. Jóga je jedním z nástrojů, který well-being podporuje a který může využívat téměř každý z nás bez ohledu na věk, pohlaví či zdravotní omezení. Cílem workshopů a lekcí bude podpořit účastníky v teoretické i praktické rovině v jejich osobní pohodě.

Tato akce vznikla ve spolupráci Hyb4City, FTVS a UK Pointu.

Kde: Hyb4City, Hybernská 4, Praha 1

Kdy: Každé úterý od 11. října do konce roku 2022