28. listopadu 2022

Kurzy českého jazyka pro zahraniční zaměstnance

Staff Welcome Centre (SWC) ve spolupráci s Ústavem jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy (ÚJOP) otevírá 3 kurzy češtiny určené zahraničním zaměstnancům Univerzity Karlovy. Jedná se o tyto úrovně:

Skupina UK1 - začátečníci (level A1)

Skupina UK2 - falešní začátečníci (level A2)

Skupina UK3 - více pokročilí falešní začátečníci (level A2)

Paralelně jsou nabízeny 3 kurzy od 9. 1. 2023 do 15. 5. 2023 s frekvencí jedenkrát týdně a v maximálním počtu 14 účastníků v jednom z kurzů. Kurzy vedou profesionální lektoři z ÚJOP a výuka probíhá prezenční formou. V případě nepříznivé koronavirové situace budou kurzy přesunuty do online prostředí. Účastníci kurzu dostanou informaci e-mailem.

Semestr se skládá ze 17 lekcí po 90 minutách. Kurzy jsou hrazeny ze strany SWC a pro zaměstnance UK jsou zdarma.

Kapacita je však omezená. Před registrací, prosím, zvažte možnost pravidelné účasti a je možné se přihlásit pouze do jednoho z nabízených kurzů.

Maximální počet absolvovaných kurzů pro začátečníky jsou 3 semestry a pro pokročilé 4 semestry. Minimální účast v kurzu je 75%. Docházka je sledovaná a v případě neúčasti v kurzu, bude účastník z kurzu vyloučen.

Adresa: Ústav jazykové a odborné přípravy, Voršilská 1, Praha 1

Přihlásit se můžete zde:

Skupina UK1 pro začátečníky: pondělí 15:45 - 17:15

Skupina UK2 pro falešné začátečníky: pondělí 15:45 - 17:15

Skupina UK3 pro falešné začátečníky: pondělí 15:45 - 17:15

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně průběhu kurzů nebo registrace, prosím, kontaktujte , která tyto kurzy zajišťuje.