12. dubna 2021

Online nástroje (nejen) pro výuku

Tématem webináře je bližší seznámení a ukázka práce se dvěma online nástroji, které si účastníci zvolí z následujících možností: Prezi, Canva, Mural, Mentimeter, WordArt, Padlet, Classkick, Kahoot, Memrise, Flippity. Jde o nástroje pro vytváření grafických podkladů, interaktivních výukových materiálů, vizuálně poutavých prezentací, myšlenkových map, virtuálních tabulí a kvízů. Tyto nástroje lze využít nejen při vyučování, ale také pro osobní potřebu a prezentaci vědeckých výzkumů.

Jde o pokračování volně navazujícího cyklu webinářů. Účast na předchozím není podmínkou účasti na druhém.

Webinář se bude konat v pondělí 12. dubna od 16:00 do 18:00. Lektorkou je Kateřina Kalášková z Fakulty informačních technologií ČVUT.

Hlasovat o náplni webináře můžete na tomto odkazu:

Přihlášení je možné na Vzdělávacím portálu