15. dubna 2021

Online komedie Švandova divadla

Švandovo divadlo na Smíchově zve členy Klubu Alumni na online divadelní představení ve čtvrtek 15. dubna od 19 hodin. Komedie Pohřeb až zítra bude promítaná s anglickými titulky a diváci ji mohou zhlédnout kdykoliv mezi 19 – 21 hodinou. Představení je určeno pro členy a přátele Klubu Alumni zdarma.

Měla to být poklidná večeře. Důstojně se sejít v předvečer babiččina pohřbu. Po delší době zase celá rodina: matka, dvě dospělé dcery, náctiletý syn i bývalý manžel. A možná ještě někdo. Jenom se potkat a nemluvit o ničem konfliktním. Zbytečně neprovokovat. Jenom se potkat, aby zítřejší pohřeb proběhl v poklidu.

Ovšem od začátku je zřejmé, že dnešek rozhodně klidný nebude.

Ještě budete rádi za svoji rodinu!

PŘEDSTAVENÍ ZÍSKALO CENU STUDENTSKÉ POROTY ZA KOMEDII ROKU 2017 NA 18. ROČNÍKU GRAND FESTIVALU SMÍCHU.

Registrujte se online pro získání přístupu. Přejeme Vám příjemnou zábavu!