• Aktuality

Aktuality

1. listopadu 2020

V rámci Kariérního měsíce na UK vám v listopadu nabízíme možnost vyzkoušet si přijímací pohovor nanečisto s profesionálními HR konzultanty. Pohovory budou trvat 30 minut a budou vedeny v českém i anglickém jazyce. Poté vám konzultant dá zpětnou vazbu, včetně posouzení jazykové úrovně angličtiny.


Kapacita pohovorů je omezená, proto si včas zarezervujte své místo v tomto odkazu. Pokud si přejete vést pohovor pouze v českém jazyce, uveďte to do poznámky při registraci.


Konzultant bude při pohovoru vycházet z vašeho profilu na LinkedIn, který vyplníte při registraci. Nemáte-li profil na portálu LinkedIn, zašlete, prosím, nejpozději den před termínem vašeho pohovoru CV na e-mailovou adresu . E-maily se svými životopisy odesílejte až po registraci na konkrétní termín a čas pohovoru. Konzultaci můžete využít také na rozhovor s konzultantem o současné situaci na trhu práce nebo ke kontrole vašeho životopisu či motivačního dopisu na konkrétní pozici. Pokud nemáte zájem o klasický pracovní pohovor, uveďte vaše potřeby do poznámky při registraci.


Rezervace časového slotu je závazná. Pokud se nemůžete dostavit, dejte nám vědět na stejnou e-mailovou adresu co nejdříve.

Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám