• Kalendář

Kalendář

Projektové řízení – efektivní realizace projektů podpořených Fondy EU II

Obsahem kurzu je praktické vedení pracovníků a pracovnic vysokých škol v rolích žadatelů a příjemců fondů EU mezi úskalími při administraci a zejména při vyúčtovávání takových projektů s cílem minimalizovat jejich překvapení ve chvílích, kdy se potkají s obecnými pravidly programů, zejména specifickými pravidly jednotlivých výzev.


Posluchači se seznámí se základy projektového řízení a získají základní orientaci v problematice. Dozví se teoretické poznatky a seznámí se s běžně se vyskytujícími softwarovými nástroji, které lze při řízení projektů používat.


Součástí kurzu je příklad zpracování projektu od návrhu po realizaci až k ukončení projektu. Příklad se bude řešit koncepčně, nikoli do detailu.


Kurz sestává ze dvou prezenčních setkání (interaktivní zahajovací dne 11. 3. od 9–16 h a závěrečný seminář s předáním certifikátů úspěšným absolventům dne 20. 5. od 9 h do cca 12 h) a samostudia v rozsahu cca 80 h v prostředí Moodle. Podmínkou získání certifikátu je absolvování jednoduchého testu v závěru kurzu (v e-learningovém prostředí).


Kurz je určen pro všechny zaměstnance UK ať už se znalostí EU administrativy či bez ní. Přihlásit se mohou i účastníci kurzu Projektové řízení – efektivní realizace projektů podpořených Fondy EU, který byl realizován v roce 2018 a nezískali certifikát.


Délka kurzu: 3 měsíce, 80 hodin

Deadline přihlašování je 28. 2. 2019


Lektor: Lektor: Ing. David Pešek

Ing. David Pešek jako analytik a projektový manažer v oblasti fondů EU působí od roku 2000. Po zkušenostech z podnikové a univerzitní praxe při přípravě žádostí a následného řízení projektů využívá bohatých zkušeností z praxe projektového řízení, souběžně s přípravou získanou například v kurzech MIT (#U.Lab), při vytváření a podpoře projektových týmů.


Začátek akce 11. března 2019 v 9:00
Konec akce 11. března 2019 v 16:00
Organizátor Informační, poradenské a sociální centrum UK
Email na organizátora lucie.valova@ruk.cuni.cz
Telefon na organizátora 224 491 328
Webové stránky https://ipsc.cuni.cz/IPSC-32.html
Místo konání akce Zelená posluchárna 1. patro, č. dv. 141, Celetná 20, Praha 1
Rezervace http://ipc1.cuni.cz/reg/index.php?event=10231
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám