• Kalendář

Kalendář

Prezentační dovednosti v angličtině

Pro zaměstnance


Potřebujete v angličtině prezentovat svou práci, svůj ústav, projekty, na kterých pracujete, či vystoupit na konferenci? Chcete se dozvědět, jak připravit prezentaci, která vaše publikum neuspí a přitom sdělí vše potřebné a důležité? Máte zájem seznámit se se základními principy grafického designu, které vám umožní připravit efektivnější snímky v PowerPointu, či jiném programu? Odpovědi na tyto otázky naleznete v tomto tříhodinovém semináři na téma prezentačních dovedností. V první části se budeme zabývat postupy při přípravě obsahu, struktury a vizuální stránky prezentací. Dále se zaměříme na strategie pro přednes, včetně doporučení vhodných jazykových a stylistických prostředků v angličtině. Zaměříme se též na vybrané psychologické aspekty a na možnosti účinné interakce s publikem.


Dobrovolníci z řad posluchačů si mohou přinést ukázku své vlastní prezentace (v rozsahu max. 7 minut) a získají konstruktivní zpětnou vazbu od spoluúčastníků i od lektora.


Seminář bude veden v anglickém jazyce (doporučená znalost B1 a výše). V případě potřeby je možné přejít v rámci semináře do českého jazyka.


Lektorka: PhDr. Veronika Quinn Novotná, Ph.D.Začátek akce 7. prosince 2017 v 9:30
Konec akce 7. prosince 2017 v 12:30
Druh akce Kurzy, workshopy, semináře
Organizátor Informační, poradenské a sociální centrum UK
Email na organizátora miroslava.kazdová@ruk.cuni.cz
Telefon na organizátora 224 491 744
Místo konání akce Císařský sál, Karolinum
Rezervace http://ipc1.cuni.cz/reg/index.php?event=10072
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám