• Kalendář

Kalendář


Druhý online cestovatelský večer Klubu Alumni UK povede do afrického Mosambiku, země pohnuté historie, nekonečných kokosovych plantáži a manga nepopsatelné chuti.


Vydejte se spolu s Leonem na “autobusovou roadshow” dlouhou 1140 km, zahrnující návštěvy nejznámějších míst podél pobřeží Indického oceánu. Cesta povede ze severu Mosambiku až do hlavního města Maputo. Řeč bude nejen o městech Maputo, Vilanculos a pláži Tofo. Dozvíte se také, jak se plánuje podobná dobrodružná cesta, když ani v naší internetové době neexistuje dobrý zdroj aktuálních informací. Jak v takové situaci cestovat po zemi, koho se zeptat a kde bydlet?
Pomoci poznat Mosambik na základě svých dojmů a zkušeností nám pomůže Leonid Kushnir, absolvent Fakulty sociálních věd, který o sobě říká, že je plný energie a zvědavosti, vždy hledá dobrodružství, klade mnoho otázek a vždy nalézá řešení.


Zajímavá fakta o Leonovi: navštívil 39 zemí, pokořil rekord ve skládání Rubikovy kostky (42 sekund), mluví 4 jazyky a v 26 letech začal hrát na housle bez jakýchkoli předchozích hudebních zkušeností


REGISTRACE*


* Vyvíjíme novou registrační aplikaci pro naše akce. Nyní testujeme zkušební verzi. Přihlaste se, prosím, pod svým číslem osoby a heslem do CAS (Centrální autentizační služby). Pokud své údaje neznáte, zvolte přihlášení pro veřejnost. V případě potíží nás kontaktujte na e-mailové adrese absolventi@cuni.cz. Děkujeme.Začátek akce 16. června 2021 v 18:00
Konec akce 16. června 2021 v 19:30
Druh akce Přednáška
Organizátor Klub Alumni UK
Email na organizátora mariana.ricarova@ruk.cuni.cz
Místo konání akce Online - MS Teams
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám