• Akce pro vás

Akce pro vás


Time management a biorytmus

Netradiční workshop nás postaví před základní otázku, jak naše tělo, jeho energie, hormonální rovnováha, adrenalin i noradrenalin ovlivňuje náš výkon, naše zdraví, spokojenost i případnou frustraci a únavu. Zamyšlení nad sebou, fungováním těla, nás povede k prohloubení empatie, porozumění sobě samému a také k respektování aktuálního nastavení. Abychom mohli jakoukoli činnost vykonávat úspěšně, cítit se dobře a správně plánovat, je důležité sladit vnitřní požadavky i aktuální případnou únavu s pracovními nároky. Jen tak můžeme být dlouhodobě výkonní, zdraví a spokojení.


Současná společnost je příliš orientovaná na dosahování cílů a výsledků. Je skvělé, pokud se člověk naučí plánovat své aktivity v souladu s biologickým rytmem svého těla. Stane se pak výkonnější, cítí se lépe, dokáže vhodně plánovat, dobře spát. Během měsíce se střídají dny, kdy nám některé aktivity jdou snadněji a jiné naopak. Můžeme se tak naučit správně vynakládat energii. Tak jako máme čtvero ročních období, máme i v našem cyklu jaro-léto-podzim a zimu. Povíme si o vlivu emocí, účinku slz a o tom, proč by měli plakat i muži. Workshop jen pro odvážné!


Seminář, kde mimo jiné získáte odpovědi na otázky:

  • Kdy nám půjde výuka/učení snadno?

  • Kdy je nutné se lépe připravit?

  • Jak a kdy se zazdrojovat?

  • Můžeme si dovolit někdy méně pracovat?

  • Kdy je vhodný čas pro jakou aktivitu?

  • Jak se naučit vnímat potřeby svého těla?


Na seminář je potřeba pohodlné neformální oblečení, karimatka, polštářek, lehká deka na přikrytí, maska na oči nebo šátek.


Lektorka:

Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče v oblasti emocí a stresové odolnosti. Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční a pozitivní inteligence, prevence stresu, komunikačních dovedností, konflikt managementu, work life balance a práci v hladině alfa (optimální mozkové frekvenci). Vystupuje na kongresech a konferencích, publikuje v life magazínech, odborných médiích i na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Srí Lance, Mauriciu, Filipínách a na Mallorce. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C-Press 2015). V roce 2017 převzala cenu „Ostara“ za celospolečenský přínos. Byla nominována na Ženu roku a Lektorku roku. V roce 2019 s kolegy zakládá Family Business Academy (FBA) pro koncepční vzdělávání rodinných firem.


Začátek akce 12. května 2020 v 9:00
Konec akce 12. května 2020 v 16:00
Organizátor UK Point
Email na organizátora marketa.houdkova@ruk.cuni.cz
Místo konání akce Velká zasedací síň, Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1
Rezervace http://ipc1.cuni.cz/reg/index.php?event=10379
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám