Divadlo Drak

Sleva ve výši 10 % ze vstupného na divadelní představení Divadla Drak a vstupné do Labyrintu Divadla Drak pro zaměstnance, absolventy a studenty UK či členy Klubu Alumni.

Každý měsíc speciální nabídka - last minute vstupenky s vyšší, vždy konkrétně specifikovanou výhodou, sezónní nabídka zvýhodněných cen rodinných programů, dárkových vstupenek, zboží e-shopu apod.

Bližší informace o programu na www.draktheatre.cz.


  • Slevu je možné uplatnit při zakoupení či vyzvednutí vstupenek v pokladně divadla po předložení příslušného univerzitního průkazu. Vstupenky lze rezervovat mailem na rezervace@draktheatre.cz či telefonicky na +420 601 154 379.

  • Po potvrzení rezervace budou vstupenky připraveny k vyzvednutí na pokladně divadla nebo v královéhradeckých infocentrech (pro uplatnění slevy je třeba prokázat se platným průkazem zaměstnance UK či člena Klubu Alumni).

  • Počet zvýhodněných vstupenek na osobu v případě představení z repertoáru Divadla Drak není omezen. U hostujících představení a koncertů lze slevu uplatnit pro držitele průkazu a doprovod.

  • Informace o speciální měsíční nabídce a přednostním předprodeji na další měsíc jsou zájemcům rozesílány prostřednictvím mailu. V případě zájmu o jejich odběr prosím pošlete žádost na ..Poslední změna: 24. květen 2023 16:18 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám