• Aktuality z benefitního programu 12/2019

Aktuality z benefitního programu 12/2019

Vánoční čas se blíží. Využijte nabídky našich partnerů a pořiďte nějaký dárek k Vánocům pro své blízké. Připravili jsme si pro Vás pár tipů. Přejeme Vám krásné Vánoce!Přihlašování do programu MultiSport

Nestihli jste se v září zapojit do programu Multisport a nyní byste se rádi do programu zaregistrovali? Využijte druhou vlnu přihlašování, která trvá do 11. 12. 2019 se začátkem čtvrtletního programu od 1. 1. 2020. Veškeré důležité informace k registraci do programu Multisport naleznete zde.Zveme Vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email: jan.cyz@ruk.cuni.cz.


Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).A osel na něj funěl (16.12. od 18 hodin v divadle Komedie)

Je advent 1932 a před žáky čtvrté třídy Obecné školy ve Vodičkově ulici stane nová učitelka, slečna Vesna Májová. Pokroková kantorka si záhy získá přízeň svých svěřenců a rozhodne se s nimi nazkoušet adventní hru na vánoční besídku. Cesta k cíli ovšem nebude snadná, vždyť ani Marie s Josefem to neměli jednoduché, když cestovali do Betléma. A podobné útrapy sužují i Sáru Ackermannovou a Tondu Svobodu, kteří v adventní hře hrají Marii s Josefem a stejně jako oni putují zasněženou krajinou, jen to tedy není krajina izraelská, ale moderní, pulsující, zasněžená Praha třicátých let…

Hrají: Barbora Kubátová, Hynek Chmelař, Tereza Těžká, Denis Šafařík, Jiří Brnula, Radka Caldová, Šimon Dohnálek, Daniel Horečný, Adam Mensdorff-Pouilly, Lenka Nahodilová, Jakub Vaverka, Stephanie Van Fleet, Jiří Kniha, Jana Vyšohlídová.


Kanibalky: Soumrak samců (19.12. od 19 hodin v divadle Rokoko)

Iggy a Diana (role psané na tělo pro Vandu Hybnerovou a Jiřího Hánu) jsou svérázný pár vyšetřovatelů. Případů musí vyřešit hned několik – a všechny jsou pěkně vykloubené a šílené. Ústřední kauzou je vražda pěti arabských mužů v nuselském loftu. Stopa vede do výcvikového tábora slušnočechů, kteří se chystají na muslimský exodus, omývají se octovou vodou proti chemtrails a jsou posedlí konspiračními weby. Vedle toho se Drábek ve svém nejnovější hře vypořádá se sociálními sítěmi, genderovými posuny či jedním bývalým prezidentem, co se dopustil podivné odrůdy kanibalismu…

Hrají: Vanda Hyberová, Jiří Hána, Petra Tenorová, Eva Leinweberová, Petr Konáš, Radim Kalvoda, Stanislav Lehký, Tomáš Havlínek, Pavel Juřica.


Smrt obchodního cestujícícho (27.12. od 19 hodin v divadle ABC)

Willy Lohman není hlavní postavou. Hlavní postavou je jeho sen. Sen o úspěchu. Popularitě. Ocenění. Naplnění. Rodině jako z reklamy na životní pojištění. Ale Willy Lohman je jenom obchodní cestující za volantem otřískaného auta. V rozpadajícím se domě s hypotékou a ledničkou na splátky. Kde skončí jeho jízda čím dál složitějším světem? Komu by ještě prodal vlastní důstojnost? Nejslavnější drama Arthura Millera, oceněné Pulitzerovou cenou.

Hrají: Miroslav Donutil, Zuzana Kronerová,Viktor Dvořák, Martin Donutil, Aleš Bílík, Evellyn Pacoláková, Jiří Štrébl, Milan Kačmarčík, Michael Vykus, Kryštof Krhovják, Sára Affašová, Tereza Slámová.


Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.


Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku slev a výhod pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.


V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete obrátit na Jana Cyže: .


Poslední změna: 18. listopad 2019 17:53 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám