• Aktuality z benefitního programu 01/2019

Aktuality z benefitního programu 01/2019

I v novém roce můžete využívat výhody našich partnerů. Zrelaxujte se po vánočním shonu v lázních nebo si aktivně odpočiňte na horách.


Slevy a výhody v novém kabátě

Se začátkem roku přinášíme novinku v sekci Slevy a výhody, která získala atraktivnější vzhled. Ten by Vám měl znatelně ulehčit orientaci v jednotlivých benefitech. Ty jsou nově rozděleny do 6 podsekcí -Vnitrouniverzitní, Kultura, Pobyty a cestování, Sport a wellness, Volný čas a Ostatní služby. Zapracovali jsme také na informacích ke kartě Multisport, tudíž zvládnutí jednotlivých kroků a vyplňování náležitých dokumentů by již neměl být problém. Věříme, že se Vám nový vzhled bude líbit a zaměstnanecké benefity budou i nadále přibývat.


Liečebné kúpele Turčianske Teplice

Využijte speciální nabídky pro zaměstnance UK i osoby v jejich doprovodu a navštivte Liečebné kúpele Turčianske Teplice. V ceně pobytu jsou i dvě léčebné procedury denně, vstupy do fitness centra, plaveckého bazénu a do léčivého komplexu SPA & Aquapark. Více informací zde.


Monínec

Chcete si zalyžovat, ale nechcete jezdit daleko? Pak využijte speciální nabídku Areálu Monínec, který se nachází kousek od Prahy. Po předložení průkazu zaměstnance nebo člena klubu Alumni UK můžete získat slevu 20 % slevu na balíček skipass+ubytování nebo 15 % na skipass. Sleva se vztahuje i na všechny osoby v doprovodu, pokud služby uhradí majitel průkazu. Více informací zde.


Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál Špindlerův Mlýn si na měsíc leden připravil pro zaměstnance UK zvýhodněnou nabídku na Skipass za pouhých 490 Kč při nákupu v e-shopu GOPASS. Pro uplatnění slevy je třeba si napsat o promokód na e-mail: . Nabídka platí od 7. 1. do 31. 1. 2019.


Zveme Vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email:


Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


Na miskách vah - Derniéra (9. 1. 2019 od 19 hodin v Divadle ABC)

Harwoodova hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera a klade otázky spojené s postavením umění a umělce v totalitní společnosti. Furtwängler byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit. Jeho protějškem je ve hře americký vyšetřovatel major Steve Arnold, člověk, který nemá o hudbě ani ponětí, jako voják však viděl při osvobozování koncentračních táborů hrůzy nacismu na vlastní oči. Spletité dokazování nechává diváky dlouho na pochybách, na čí stranu se vlastně přiklonit. Když písemné důkazy, které by dirigentovu kolaboraci potvrzovaly, chybí, neváhá se Arnold spojit i s bývalým nacistickým fízlem, druhým houslistou filharmonie. Nic tady není jednoznačné, každé „pro“ má i své „proti“, zkrátka, v tomto sporu je těžké určit, na čí straně je pravda.


Hrají: Jan Vlasák, Vasil Fridrich, Michael Vykus, Nina Horáková a další.


Hodina před svatbou - Derniéra (19. 1. 2019 od 17 hodin v Divadle Rokoko)

Svatba jediné dcery bohatého podnikatele svede do jeho domu všechny jeho syny i jejich partnerky. Ukazuje se, že den bude dramatičtější, než se původně očekávalo. Synové mají s otcovou firmou svoje záměry, kromě toho má každý z nich svoje vlastní starosti. Mezi nejstarším Maxem a jeho bývalou ženou je divné napětí, prostřední Alex záměrně terorizuje celou rodinu i svou novou přítelkyni, teta se pomalu, ale jistě opíjí, zahradou bloudí nezvaný host, bývalý zaměstnanec firmy, který byl nedávno propuštěn. Nevěsta postupně zjišťuje, že její sňatek hraje nepěknou roli v intrikách jejích sourozenců, a pod povrchem se skrývá děsivé rodinné tajemství, jehož nečekané odhalení přichází v závěru hry. Vyřizování rodinných účtů, v němž dojde i na zbraně a ohrožení života, odhaluje nejen povahové rysy dětí z lepší rodiny, ale i jejich traumata z dětství a nejednoho kostlivce v rodinných skříních.


Hrají: Petr Štepánek, Michaela Badinková, Viktor Dvořák, Jiří Hána, Evellyn Pacoláková a další.


Konzervativec (24. a 25. 1. 2019 od 19:30 v Divadle Komedie)

Máme dojem, že umíme určit, kdy přesně se co stalo. Věříme v posloupnost. V časovou osu. Mnohé věci a události jsme očíslovali. Války a republiky mají své dané pořadí, víme co a kdy slavit. Ve skutečnosti však máme jen moře času. (Moře, které nás jednou pohltí.) Každá minuta pohromadě je zázrak, zastavme se tedy na chvíli a uctěme společně přítomný okamžik. Inscenací nové hry o významu oslav dějinných událostí pokračuje spolupráce autora Davida Zábranského, režisérky Kamily Polívkové a herce Stanislava Majera.


Hrají: Stanislav Majer, Michal Noga


Andělé v Americe - Premiéra (2. 2. 2019 od 18 hodin v Divadle ABC)

Dvoudílné drama amerického spisovatele Tonyho Kushnera, scenáristy Spielbergových dramat Mnichov a Lincoln, vypráví o věcech mezi zemí a nebem, o životních výhrách a ztrátách, o lásce a zradě, o nemoci a smrti, o spravedlnosti a odpuštění – a hlavně o světě jako takovém. Dramatické osudy šesti postav se vzájemně prolínají v kulisách New Yorku poloviny 80. let a splétají dohromady hluboce lidský příběh, které je cynický i dojemný zároveň. Kushnerovo epické dílo, ověnčené Pulitzerovou cenou, se stalo předlohou slavného seriálu s Al Pacinem a Meryl Streepovou a svou nadčasovost prokazuje novými inscenacemi na těch nejzvýznamnějších světových scénách. Městská divadla pražská uvádějí v limitovaném počtu repríz vždy v jediném večeru oba díly - Perestrojka a Milénium se blíží - a to v režii uměleckého šéfa Michala Dočekala.


Hrají: Ondřej Pavelka, Martin Donutil, Beáta Kaňoková, Viktor Dvořák, Tomáš Havlínek a další.Poslední změna: 3. leden 2019 10:22 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám