• Aktuality z benefitního programu 04/2018

Aktuality z benefitního programu 04/2018

Chcete si nainstalovat Microsoft Office 365 zdarma? Zaměstnanci Univerzity Karlovy mají tuto jedinečnou příležitost. Pokud je vaše pracoviště v seznamu*, pak neváhejte a přejděte na stránky www.office.com a pokračujte dle přiloženého návodu.


Microsoft Office 365

Součástí nabitého balíčku MS Office 365 je až 1 TB cloudového úložiště OneDrive, ke kterému se můžete dostat odkudkoliv. Plná verze základních programů jako Word a Excel, ale i pokročilejší Access. Program lze nainstalovat až na 5 zařízení.

*Centrum pro otázky životního prostředí, Koleje a menzy, Rektorát, Ústav jazykové a odborné přípravy. Fakulty: farmaceutická v HK, filozofická, humanitních studií, katolická, 1. lékařská, lékařská v HK, pedagogická, právnická, přírodovědecká, sociálních věd.

Zveme Vás do divadla!

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


V měsíci dubnu doporučujeme tato představení:


Teror (4.4. a 13. 4. od 19 hodin v Divadle ABC)

Interaktivní soudní drama, ve kterém se porotou stávají sami diváci. Obžalovaným je vojenský pilot, který neuposlechl rozkaz, rozhodl se jednat podle vlastního svědomí a sestřelil teroristou unesené civilní letadlo, jež mířilo na stadion s desítkami tisíc lidí. Je vinen, nebo není? Rozhodnutí je na vás.


Hrají: Milan Kačmarčík, Zbigniew Kalina, Tomáš Novotný, Jitka Smutná, Lukáš Jurek a Evellyn Pacoláková


Strýček Váňa (30. 4. od 19 hodin v Divadle Rokoko)

V dramatu Strýček Váňa, stejně jako v ostatních vrcholných hrách A. P. Čechova, jde o variaci na téma zmarněného života na ruské provincii konce 19. století. Konflikt mezi zidealizovaným a skutečným všedním životem, zklamané lásky, nenaplněné ambice, naděje v lepší budoucnost a rozčarování z reality, to všechno jsou atributy, které ani během času neztratily na přesvědčivosti a jejichž prostřednictvím můžeme nahlédnout i dnešní společnost.


Hrají: Vasil Fridrich, Aleš Procházka, Zuzana Kajnarová, Zdeněk Dolanský, Nina Horáková ad.


Idiot (9. 4. a 23. 4. od 19 hodin v Divadle Rokoko)

Nová adaptace jednoho z nejvýznamnějších světových románů. Zápas o pobloudilou duši mezi nekonečnou dobrotou a brutální přízemností, hledání smyslu bytí ve světě beznadějně zkaženém, zaprodaném požitkům, mamonu a bezohlednému, dravému sobectví.Hrají: Aleš Bílík, Jiří Hána, Milan Kačmarčík, Nina Horáková, Stanislava Jachnická, Petra Tenorová ad.


I♥MAMMA (9. 4. a 23. 4. od 19 hodin v Divadle ABC)

Tragikomedie o radostech a strastech spojených s údělem matek v dnešním světě. Nová hra izraelské dramatičky Hadar Galron se z nejrůznějších úhlů pohledu dívá na velmi důležité mezníky v životě většiny žen – těhotenství a mateřství. Originální hořkosladká revue s nadhledem a nadsázkou nahlíží na velmi intenzivní fáze života žen, které s sebou přinášejí radost a štěstí, ale také bolest a starosti.


Hrají: Radka Fidlerová, Veronika Janků, Lenka Zbranková, Evellyn Pacoláková, Zuzana Kajnarová, Denisa Pfauserová, Henrieta Hornáčková ad.


Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.


V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete obrátit na Ing. Kamilu Špikovou (e-mail: ; tel. 224 491 604).

Poslední změna: 3. květen 2018 10:08 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám