Aktuality

Jak na prezentaci vědy, aneb já popularizuji s RRR (rozumem-rozmyslem a teď i rouškou)

21.4. Ne každý skvělý vědec umí také o své práci pohovořit či napsat tak, aby mu jeho posluchač/divák/čtenář neznalý oboru rozuměl. Dá se tedy naučit popularizovat svůj obor veřejnosti? Ano i ne. Webinář vám ale možná trochu pomůže s tím, kde a jak začít a jak se vyvarovat slepých uliček.

Sbírka školních potřeb

Sbírka školních pomůcek pro znevýhodněné děti

4. dubna 2021

Hledáme nové kolegy/ně

Přidejte se k nám do týmu! Hledáme kolegy/ně na pozice práce se studujícícmi s psychickými obtížemi, pohybovým znevýhodněním a socioekonomickým znevýhodněním.

29. března 2021

Aktuální informace k testování zaměstnanců a vstupu na UK

Na základě mimořádného opatření Vlády ČR nebudou od 17. března 2021 vpuštěni na svá pracoviště zaměstnanci bez předložení potvrzení o provedeném testu na přítomnost SARS-CoV-2 s negativním výsledkem. Z tohoto důvodu Univerzita Karlova zahajuje rozsáhlé testování svých zaměstnanců.

Hledáme mentees

Chcete se dozvědět, jak to chodí na Univerzitě Karlově? Jaké jsou přijímačky, jak se zorientovat na začátku studia? Přihlašte se jako mentees do našeho programu!

Zapůjčení modemu

Sociálně či ekonomicky znevýhodněným studujícím, dalším ohroženým skupinám, studujícím rodičům nabízíme zdarma zapůjčení modemu a měsíční tarif na internet.

Ph.D. students / International Cooperation in Science: The United Kingdom Experience

12. 5. Do you know, how the international science collaboration works? A science diplomat based at the British Embassy in Prague will share his experience and gives an opportunity to discuss this topic.

Ph.D. students / Survival Czech - follow up / Language course

4. 5. If you are lost in Czech and you want to survive, join our language courses for beginners! The following up course will focus on talking about the past, the daily routine, and apologies in Czech.

ABSOLVENTI / Jarní hudební podvečer

27. 4. Přeneste se s námi do hudebního světa v úterý 27. dubna od 18 hodin. Jarním hudebním podvečerem Vás bude provázet muzikolog Haig Utidjian, sbormistr a šéfdirigent Sboru a Orchestru Univerzity Karlovy.

DOKTORANDI / Online Tools not only for Teaching 2

26. 4. Online teaching could be much more interactive and entertaining using the appropriate tools. The webinar focuses more closely on two online tools for presentations and simple graphics. Mentimeter, Kahoot, Canva, Prezi, Slido, ClassKick and much more. Choose which you like!

Hledáme dobrovolníky na pomoc v sociálních a zdravotnických zařízeních

Staňte se také dobrovolníkem a pomozte v očkovacím centru, s doučováním žáků ZŠ, asistujte seniorům, anebo přijďte pomoct do nemocnice.

Přiznávání stipendia v akutní tíživé situaci studenta na UK

Ocitli jste se v akutní tíživé situaci? Neváhejte požádat o pomoc!

Všechny aktuality >
Kalendář
Duben 2021
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Jak firemní kultura ovlivňuje ve firmě úplně všechno

19. dubna 2021

Firemní kultura může být jeden z faktorů, podle kterých si budete hledat práci. V rámci akce Kariérní týden na UK jsme proto připravili přednášku, jejíž název mluví za vše.

Survival Czech - language course for complete beginners

16. března 2021 – 27. května 2021

The course is intenden for PhD students. By the end of this course, you will be able to share basic personal information, navigate through town and ask for directions, navigate through supermarket, order and pay for a meal at a restaurant, tell time and make a simple arrangements in Czech.

Hledání vnitřních zdrojů – Potřebujete podpořit zvládnout zátěžové situace?

3. března 2021 – 5. května 2021

Vaše vnitřní zdroje můžete najít v sebezkušenostní skupině s prvky biosyntetické psychoterapie. Setkání se zaměří na relaxaci, propojení s vlastním tělem a svými zdroji, na práci se stresem. Skupinu povedou zkušení terapeuti.

Všechny události >
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám