Očkování na 2.LF a FN Motol Klinika infekčních nemocí a cestovní medicinyOčkovací centrum Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny 2. LF UK a FN Motol nabízí studentům i zaměstnancům Univerzity Karlovy 10 % slevu na všechny vakcíny.


Očkovací centrum FN Motol zajišťuje jak standardní běžná očkování, která jsou vhodná v našich podmínkách (klíšťová meningoencefalitida, žloutenka A/B, chřipka), tak i očkování vhodná pro cestovatele (žlutá zimnice, břišní tyfus apod.).

Zároveň Vám nabízíme i kompletní cestovní poradenství.

Termíny očkování nabízíme i v odpoledních hodinách a o víkendech. Objednat se na očkování či cestovní poradenství lze pohodlně prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který je dostupný na adrese objednavky.fnmotol.cz.

Po předchozí domluvě lze v individuálních případech zajistit i vyplnění potvrzení o provedených očkování pro potřeby zahraničních stáží (email: ockovani@lfmotol.cuni.cz).


Odkaz na web: https://www.fnmotol.cz/kliniky-a-ambulance/kliniky-dospela-cast/klinika-infekcnich-nemoci-a-cestovni-mediciny-2-lf-uk-a-fn-motol/#submenu-centrum-cestovni-medicinyPoslední změna: 18. květen 2023 11:32 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám