• Aktuality z benefitního programu 09/2019

Aktuality z benefitního programu 09/2019

Ani během léta jsme nezaháleli. Jednali jsme jak se stávajícími, tak i novými externími partnery. Věříme, že si vyberete z naší různorodé nabídky slev a výhod pro zaměstnance. Nezapomínejte ani na možnosti, které Vám nabízí Univerzita Karlova.


Ústřední knihovna Univerzity Karlovy

Ústřední knihovna UK společně s knihovnami jednotlivých fakult a součástí disponují rozsáhlým knižním fondem i elektronickými zdroji. Své odborné znalosti si můžete rozšířit díky přístupům ke zdrojům knihoven UK zcela zdarma. Více informací najdete zde Knihovny UK a přístup k jejich informačním zdrojům.MultiSport karta na měsíc zdarma


Chcete si vyzkoušet, co všechno umí Multisport karta? Získejte testovací kartu na měsíc listopad zdarma.V programu Multisport na UK jste zapojeni a kartu využíváte? Pak si požádejte o kartu pro rodinného příslušníka nebo partnera. Více informací naleznete zde.


DOX - Centrum současného umění

Využijte slevu 50 % ze základního vstupného pro zaměstnance a členy Klubu Alumni UK při návštěvě DOX - Centra současného umění, které organizuje různé vzdělávací, doprovodné či dětské programy. Více informací o nabídce naleznete v sekci DOX Centrum současného umění.AIM Optic

Pořiďte si nové brýle u AIM Optic. Kromě servisu zdarma a dalších služeb získáte slevu 30 % na celou zakázku (obruba + brýlové čočky) nebo 50 % na všechna samozabarvovací skla. Více informací naleznete v sekci AIM Optic.
Il Mulino

Vyberte si z nabídky poledních menu v italské Restauraci IL Mulino přímo v centru Prahy a získejte slevu ve výši 10 %. Sleva se vztahuje na menu i nápoje. Více informací naleznete v sekci Restaurace IL Mulino.
Zveme vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email: .


Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


Oddací list (16.9. od 19 hodin v divadle Rokoko)

Řada komických situací s jemnou nadsázkou a chytrou ironií provokuje k zamyšlení: vzali bychom si svého partnera i po dvaceti letech společného soužití? Prohlídka zákulisí se koná po skončení představení.


Hrají: Jan Vlasák, Taťjana Medvecká, Marika Procházková, Marcel Rošetzký / Vojtěch Dvořák, Jiří Hána / Martin Hofmann / Tomáš Novotný, Radka Fidlerová
Konzervativec (19.9. od 19.30 v divadle Komedie)

Máme dojem, že umíme určit, kdy přesně se co stalo. Věříme v posloupnost. V časovou osu. Mnohé věci a události jsme očíslovali. Války a republiky mají své dané pořadí, víme co a kdy slavit. Ve skutečnosti však máme jen moře času. (Moře, které nás jednou pohltí.) Každá minuta pohromadě je zázrak, zastavme se tedy na chvíli a uctěme společně přítomný okamžik. Inscenací nové hry o významu oslav dějinných událostí pokračuje spolupráce autora Davida Zábranského, režisérky Kamily Polívkové a herce Stanislava Majera.


Hrají: Petr Vančura, Stanislav Majer, Michal Noga.


Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.


Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku slev a výhod pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.


V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete obrátit na Ing. Kamilu Špikovou (mail: kamila.spikova@ruk.cuni.cz; tel. 603 200 459).
Poslední změna: 13. září 2019 21:40 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám