• Aktuality z benefitního programu 02/2019

Aktuality z benefitního programu 02/2019

Březen ve znamení lasergame, zvýhodněné zájezdy s cestovní kanceláří Čedok, slevy na sportovní oblečení či vybavení a tradiční nabídka divadelních představení. To je únorový výběr ze světa slev a výhod pro zaměstnance UK.


CK Čedok

Cestovní kancelář Čedok si připravila mimořádnou nabídku pro skupiny 15 a více osob. Tato nabídka je ideální pro firemní akce či skupinu přátel. Jedna osoba zcela ZDARMA. Zvýhodněné ceny si můžete prohlédnout zde. Využít můžete také jejich stálé nabídky. Až do 30. 4. 2019 nabízí Čedok zájezdy s až 35% slevou za včasný nákup. K této výhodné akci můžete využít ještě slevu 1 000 Kč na letecké zájezdy. Více informací zde.


Mercuria Lasergame

Po celý březen si mohou zaměstnanci a členové klubu Alumni UK zahrát lasergame v největší arénách v ČR v Mercuria Lasergame v Braníku a Holešovicích za 69 Kč/os. Snížená cena se vztahuje pro držitele průkazu i všechny členy jeho doprovodu. Více informací na https://mercurialaser.cz/.


Preciosa

Ozdobte sebe nebo překvapte své blízké na Valentýna šperky značky Preciosa. Od 1. do 14.2. 2019 můžete na e-shopu www.preciosa-eshop.com uplatnit slevu 20 %. Stačí zadat promo kód UK20. Mimo toto období můžete i nadále využít 15% slevu po zadání kódu UK.Máte-li nápad či sen zrealizovat svůj návrh šperku, neváhejte se přihlásit do soutěže Master of crystal. Více informací k soutěží naleznete zde.

Hervis

Nestihli jste novoroční slevy? Pak využijte 15% slevu na nákup zboží v kamenných prodejnách Hervis a vybavte se na zimní sporty. Sleva se nevztahuje na zboží s označením „1. cena“, kamery GoPro, jízdní kola a dárkové poukázky a nelze ji kombinovat s dalšími slevovými akcemi a kupony. Více informací a nabídku naleznete na www.hervis.cz.

Hudy

Doplňte si outdoorový šatník nebo se vybavte do přírody. Hudy sport nabízí slevu 10 % na nákup zboží ve svých kamenných prodejnách. Slevu nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi, věrnostními kartami a kupóny/poukázkami.
Zveme Vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email:


Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


Kancl (9. 2. od 17 hodin v Divadle Rokoko)

Moderní svět je krutý. Doby, kdy měl každý úředník zajištěno nadosmrti své teplé místečko, jsou nenávratně ty tam. Dnes se nad každičkou kanceláří permanentně vznáší hrozba propouštění. Kdokoliv může být ze dne na den shledán nadbytečným. Takové jsou základní situační okolnosti i v Kanclu Rickyho Gervaise. Kultovní seriál BBC zaujal, byl prodán do osmdesáti zemí světa a stal se tak vůbec nejprodávanějším britským pořadem všech dob. V Divadle Rokoko jde o celosvětově první uvedení tohoto díla na jevišti.


Hrají: Vasil Fridrich, Jiří Hána, Zbigniew Kalina, Henrieta Hornáčková, Veronika Janků, Zdeněk Dolanský a další.


Znovusjednocení Korejí (20. 2. od 19 hodin v Divadle Rokoko)

Ačkoliv by název Znovusjednocení Korejí mohl naznačovat, že se bude hrát o politice a Dálném východě, není tomu tak. Je to osmnáct mikropovídek o lásce a vztazích, které všichni prožíváme teď a tady. Mozaika komických i melancholických příběhů, které dohromady skládají barvitý obraz různých podob lásky v moderním světě. Od lásky vášnivé po lásku platonickou, od lásek rodičovských po celoživotní přátelství, od lásky k nenávisti a zpátky… a především zas a znovu k oněm milostným paradoxům, které všichni tak dobře známe.


Hrají: Dana Batulková, Veronika Gajerová, Anna Kameníková, Monika Zoubková, Lucie Žáčková, Hanuš Bor a další.


Poslední změna: 25. leden 2019 00:32 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám