Podání přihlášky

Vybrali jste si z naší nabídky oborů/programů? Pak se musíte ke studiu přihlásit řádně vyplněnou přihláškou, doplněnou o požadované přílohy.


Vzhledem k tomu, že jednotlivé fakulty UK mají odlišné požadavky na formu, náležitosti a přílohy přihlášky, je třeba vždy dbát pokynů příslušné fakulty, která studijní program/obor realizuje. Přesný postup podání přihlášky na příslušné fakultě najdete v Podmínkách přijímacího řízení.


Přihlášky ke studiu podáváte přímo na fakultu, která uskutečňuje vámi vybraný program. 


Elektronickou formu přihlášky, která se již netiskne, můžete podat na stránce https://is.cuni.cz/studium/prijimacky použijte modré tlačítko Založení nové přihlášky.


Vybrali jste si více studijních oborů/programů v rámci Univerzity Karlovy nebo její fakulty? Pak musíte na každý takový obor/program podat samostatnou kompletní přihlášku ke studiu a zaplatit příslušný poplatek (není-li fakultou stanoveno jinak). Upozorňujeme, že tento poplatek je v jakékoli fázi zahájeného přijímacího řízení nevratný


Lhůtu pro podání přihlášky naleznete v sekci Důležité termíny.

Základní předpisy

Pro uchazeče o studium, kteří absolvovali zahraniční střední nebo vysokou školu

Uchazeči, kteří absolvovali předchozí vzdělání na zahraniční střední nebo vysoké škole, mohou požádat o posouzení a uznání svého vzdělání v rámci přijímacího řízení – více informací zde. Pokud této možnosti nevyužijí, musí si své vzdělání nechat uznat standardním způsobem – více informací zde.


 
Poslední změna: 13. únor 2020 10:07 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám