20. prosince 2021

Podnikni to! na UK - podzim 2021

Přelom roku sebou nese i ukončení některých projektů. Jedním z nich byl podzimní běh kurzu Podnikni to! na UK s lektorem - podnikatelem Patrikem Babincem.

Skupina přibližně dvaceti studentů se pravidelně

v průběhu třech měsíců setkávala, zpracovávala praktická a užitečná doporučení, trénovala se v "podnikatelských dovednostech", a v závěru kurzu své nápady prezentovala před "komisí" odborníků z byznys prostředí.

Věříme, že všem zúčastněným kurz pomohl rozšířit myšlenkové obzory, a dodat kromě cenných rad i spoustu odvahy k realizaci vlastních plánů.

Již dávno neplatí vzorec "vysoká škola připravuje studenty jen na zaměstnání". Máte-li podnikavého ducha, můžete díky tomuto exkluzivnímu projektu za podpory univerzity rozjet vlastní byznys s nulovým rizikem. Sledujte další informace v průběhu února 2022.

Využijte i nadále praktické rady a doporučení, sdílejte své dojmy a postřehy v komunitě Klubu podnikavců na UK.