• Akce
  • Podnikni to na UK!

Podnikni to na UK!


Online workshop na podporu podnikání pro studenty UKLáká tě svoboda v podnikání, ale nevíš jak začít? Je pro tebe nedostatek zkušeností nebo peněz překážkou?

Ukážeme ti, jak bez velkých investic, rizik a kontaktů rozjet vlastní podnikatelský projekt. Minimum teorie, maximum praxe, to je přesně tento kurz.

V online kurzu, který se skládá z 8 setkání, krok za krokem přetvoříme tvůj nápad v reálný byznys. Bude to dřina i zábava! A že záměr ještě nemáš? Nevadí, i s tím ti pomůžeme.


Aktuální běh kurzu začíná 20. října 2020 a je určen pro všechny studenty UK. Kapacita kurzu je omezena a účastníci budou vybráni na základě vyplnění registračního fomruláře.


Jak se přihásit do kurzu?

1. Zaregistruj se prostřednictvím registračního formuláře. Neváhej, kapacita je omezena!

2. Pokud tě vybereme, tak ti do e-mailu přijde odkaz na Facebook skupinu, do které se musíš přihlásit, aby jsi získal/a materiály na kurz a odkazy na online výuku.


Online kurz skládající se z 8 workshopů bude probíhat na platformě Zoom vždy v úterý, a to od 16:30 do 19:00. Kurz začíná 20. října. Lektor ti vždy pár minut před začátkem online workshopu do Facebook skupiny pošle odkaz.Poslední změna: 18. září 2020 15:00 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám