• Aktuality z benefitního programu 12/2018

Aktuality z benefitního programu 12/2018

Vánoce se blíží. Pokud stále ještě nevíte, co dát sobě mebo svým blízkým pod stromeček, využijte pár tipů na vánoční dárky, které můžete získat se slevou u našich externích partnerů.


Eurolines

Vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru vánočních trhů ve Vídni, Drážďanech či jiných evropských městech se speciální nabídkou od Eurolines.. Při nákupu online jízdenky využijte slevu 20 %, stačí zadat kód UK2018. Sleva se vztahuje i na Váš doprovod. Více informací zde.


Resort Svatá Kateřina

Netěší vás chmurný podzim? Spravte si náladu pobytem v Resortu Svatá Kateřina. S průkazem zaměstnance UK můžete využít slevu 15 % na ubytování nebo 10 % na pobytové balíčky či 20 % na konzultace s ajurvédským lékařem. Více informací na http://www.katerinaresort.cz/.


Preciosa

Ozdobte sebe nebo své blízké šperky značky Preciosa. Od 1. 11. můžete na e-shopu www.preciosa-eshop.com získat slevu 15 %. Stačí zadat promo kód UK. Preciosa si však připravila i speciální předvánoční slevu 20 % platnou od 1. do 10. 12. 2018. Tu můžete uplatnit stejným způsobem, akorát jiným promo kódem, který je UK20.

Ryor

Nejen šperk i kosmetika potěší. Využijte 10% slevu ve značkových prodejnách a na e-shopu české kosmetické společnosti Ryor. Pro uplatnění slevy při nákupu v e-shopu je třeba uvést kód UK2019. Nabízený sortiment najdete na www.ryor.cz.Multisport

Nestihli jste se v říjnu zapojit do programu Multisport a vaším novoročním předsevzetím je více pohybu? Využijte druhou vlnu přihlašování, která trvá do 10. 12. 2018 se začátkem čtvrtletního programu od 1. 1. 2019. Veškeré důležité informace k registraci do programu Multisport naleznete zde.Zveme Vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email:


Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


I♥MAMMA (08. 12. od 17 hodin a 27.12. od 19 hodin v Divadle ABC)

Současná hra o radostech a strastech moderního mateřství. Sedm žen z jedné rodiny, všechny žijí po svém, ale mají něco společného, každá řeší, jak nejlépe naplnit své ženské poslání. V této komediální revue odkryjeme pocity prvorodičky, nahlédneme do vnitřního boje matky – kariéristky, nebo zjistíme, jak to dopadne, když mladá herečka nechtěně otěhotní. V inscenaci ovšem nechybí ani opačný pohled, tedy jak děti různého věku vnímají své matky a budují si své místo ve světě. Izraelská autorka Hadar Galron s nadhledem a nadsázkou nahlíží na velmi intenzivní fáze života žen, které s sebou přinášejí radost a štěstí, ale také bolest a starosti.


Hrají: Radka Fidlerová, Veronika Janků, Lenka Zbranková, Evellyn Pacoláková, Zuzana Kajnarová, Denisa Pfauserová a další.


Čapek (13. 12. a 17.12. od 19 hodin v Divadle Rokoko)

Inscenace sleduje poslední chvíle života velkého spisovatele a velkého člověka, který musí na sklonku života čelit zbabělosti, malosti a nenávisti národa, který tolik miloval a pro nějž tolik udělal. Hra o zoufalém zápase dobrého a čestného člověka s přesilou, jež ho nakonec udolala jen o malou chvíli dřív, než se naplnily všechny katastrofy, před kterými varoval. Hra, která upozorňuje na paralely se současným děním, inscenovaná s vírou, že konec bude jiný.


Hrají: Jiří Hána, Milan Kačmarčík, Máša Málková, Stanislava Jachnická, Viktor Dvořák, Jitka Smutná, Hana Doulová a další


Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.


České Vánoce (1., 14., 15., 17., 18., 19., 26., 30. 12. v Divadle ABC)

České Vánoce nejsou vánoční hrou v klasickém slova smyslu, ale velmi svéráznou adaptací starého známého příběhu, která je inspirována lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození.

V inscenaci nejde jen o zvěstování narození Božího syna, ale i o zkoumání paradoxů, které tato skutečnost nese, je-li zasazena do českého prostředí. Vše se nese v duchu velké nadsázky a příběh přináší nečekané a paradoxní situace.


Hrají: Hanuš Bor, Vasil Fridrich, Jiří Hána, Dana Batulková, Zdeněk Velen, Veronika Janků, Martin Písařík, Lenka Zbranková, Jiří Hána a další.


Divadlo na Jezerce


Už je tedy zas (2. 12. a 27. 12. od 19 hodin v Divadle na Jezerce)

Sleva 490 Kč -> 390 Kč

Představte si, že se v naší současnosti probudí v berlínském parku Adolf Hitler. Pochopitelně za velkého zájmu všech kolemjdoucích. Jak na něj budou lidé reagovat? A jak bude reagovat na náš současný svět on? Jak se zachovají média? A co všechno se z toho stane?


Hraji: Ondřej Kavan, Kristýna Hrušínská, Zdeněk Hruška, Michal Kern, Miluše Šplechtová, Martin Sitta, Tereza Němcová.


Rezervace na , nebo na telefonu 606 066 134.


Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity nebo na emailu .


Poslední změna: 7. prosinec 2018 12:14 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám