• Akce
 • Kariérní týden na UK

Kariérní týden na UK

V týdnu od 19. dubna jsme pro vás připravili program nabitý přednáškami a aktivitami na podporu kariéry.Níže naleznete harmonogram jednotlivých webinářů a nabídku dalších služeb.

Na všechny aktivity je nutné se registrovat, abychom vám mohli poslat odkaz na připojení.


REGISTRACE NA JEDNOTLIVÉ AKCE ZAHÁJENA!


Program akce


CELÝ TÝDEN (19.-25. DUBNA 2021)


 • Psychodiagnostické testování

  V průběhu Kariérního týdne budete mít příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži jeden z psychodiagnostických nástrojů, který může být použit v rámci přijímacího řízení. Jedná se o Pracovně osobnostní dotazník (OPQ), který zjišťuje, jak různé aspekty vašeho chování budou pravděpodobně ovlivňovat váš pracovní výkon.

  KAPACITA NAPLNĚNA


 • Video interview

  Video interview je moderní online nástroj, kterým zaměstnavatelé testují uchazeče o zaměstnání v online prostředí. Jedná se o behaviorálně-psychologickou diagnostickou metodu, která má pro zaměstnavatele vysokou výpovědní hodnotu a kandidáta prověří skutečně do hloubky. Bez přípravy, bez přetvářky, rychle a efektivně. Vy máte nyní možnost si to zkusit - alespoň ve formě krátké ochutnávky. Zažijte video interview nanečisto z pohodlí svého domova ve vámi vybraný čas a získejte zpětnou vazbu psychologa na vaše odpovědi, váš projev a vaše vystupování. Video interview můžete absolvovat v českém nebo anglickém jazyce - svůj výběr uveďte do poznámky v registračním formuláři.

  REGISTRACE


 • Kariérní konzultace

  Po celý týden je vám k dispozici také kariérní poradkyně , kterou můžete kontaktovat ohledně kariérního poradenství nebo kontroly CV.


PONDĚLÍ 19. dubna

 • 17.00 Jak firemní kultura ovlivňuje ve firmě úplně všechno - Petr Skondrojanis, Cocuma

  Firemní kultura není paní Columbová. Je to stejné, jako když si navrhujete zahradu. Někdo ji má rád upravenou, s nízkými keříky a záhony růží, a někdo preferuje prostě permakulturní chaos, na kterém se prohání čmeláci. Záleží na každém, co mu vyhovuje. Důležité je vědět, že to tvoříte s nějakým záměrem a že chcete, aby se vašim kolegům na vaší zahradě líbilo 2000 hodin ročně - tolik času totiž přibližně prožijeme ročně v práci. A mám ještě jedno tajemství - díky špatně nastaveným firemním kulturám máme už dvě volební období prezidenta Zemana, souvislosti vysvětlím. Jak tedy designovat firemní kulturu, aby vám pomáhala dosahovat výsledků? A ovlivňuje firemní kultura také nábor nových zaměstnanců?

  REGISTRACE


ÚTERÝ 20. dubna

 • 18.00 Práce v EU - praktické tipy od těch, kdo vás vybírají - Tomáš Novotný, EU Careers Charles University, hosté

  Zajímá vás, jak vypadá příjímací řízení do institucí Evropské unie? Jaká pracovní místa v Evropské unii existují? Jak napsat životopis nebo motivační dopis? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, nesmíte chybět na této akci.

  REGISTRACE


STŘEDA 21. dubna

 • 18.00 Proměna českého trhu práce v časech covidu - Tomáš Ervín Dombrovský, LMC

  Zjistěte, jaká jsou zásadní data současnosti, a získejte praktická doporučení pro budoucnost od jednoho z předních analytiků pracovního trhu.

  REGISTRACE


ČTVRTEK 22. dubna

 • 16.00 LinkedIn. Jak na něj? - Alena Hroncová, Ivana Nová, Česká spořitelna

  Rádi byste se dozvěděli, jak vylepšit svůj profil na LinkedIn? Jak ho využít pro budování své osobní značky, psaní příspěvků a zviditelnění se pro recruitery?

  Můžete se těšit na pohled profesionálů ve svém oboru: Alenu Hroncovou, náborářku České spořitelny pro divizi Generálního ředitele společnosti, korporáty a finanční trhy, a Ivanu Novou, expertku korporátního bankovnictví České spořitelny.

  REGISTRACE


 • 18.00 Rozvoj zaměstnanců ve firmě - Vanda Ondráčková, Coca-Cola Hellenic Bottling Company

  Rozvoj interních talentů je důležitou oblastí HR. Budeme si povídat o základních principech, programech a aktivitách, kterými se společnost snaží o to, aby měla správné lidi na správných místech.

  REGISTRACE


*Odkazy na připojení rozesíláme v den konání akce.


Partneři akce:
Poslední změna: 13. duben 2021 07:56 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám