15. června 2021

Běžecký trénink pro začínající i pokročilé běžce

Chcete začít běhat nebo poradit s běžeckou technikou? Chybí Vám motivace? Sníte o lepší postavě a dobré kondici?

Rozběhněte se s námi v úterý 15. června od 18 hodin ve Stromovce. Běžeckým tréninkem pro začátečníky i pokročilé běžce Vás provede Mgr. Pavel Šodek, lektor Katedry tělesné výchovy na MFF a běžecký guru. Sraz je v Running Mall, Milady Horákové 461, kde budeme mít běžecké zázemí (sprchy, wc, uzamykatelné skříňky, vodu zdarma; občerstvení na baru za poplatek).

Čeká Vás:

• rozehřátí - krátký běh (cca 300m) + zahřátí na místě

• dynamické rozcvičení a protažení s technickým výkladem

• běžecká průprava s upozorněním na základní body a chyby v běžecké technice

• výběh cca 3km okruh, každý běží svým tempem

• závěrečné protažení

O lektorovi:

Mgr. Pavel Šodek absolventem Fakulty tělesné výchovy UK a sportu a lektorem na KTV MFF. Věnuje se aktivně mnoha sportům jak v profesním, tak osobním životě. Žije podle citátu: ''Sport je poezie pohybu a činu.".

Ještě váháte? Přečtěte si některé z recenzí účastníků:

"Když můžu běhat já, může každý."

"Nikdy není pozdě začít běhat. A nikdy není pozdě zrychlit."

"Pavel Šodek rozběhne i židli."

Nebydlíte v Praze a máte to blíž do Hradce Králové? Potom doporučujeme Alumni Run v tamější Botanické zahradě léčivých rostlin!

REGISTRACE *

* Vyvíjíme novou registrační aplikaci pro naše akce. Nyní testujeme zkušební verzi. Přihlaste se, prosím, pod svým číslem osoby a heslem do CAS (Centrální autentizační služby). Pokud své údaje neznáte, zvolte přihlášení pro veřejnost. V případě potíží nás kontaktujte na e-mailové adrese absolventi@cuni.cz. Děkujeme.