8. dubna 2021

Práce v diplomacii s Michaelem Žantovským

Zajímá Vás práce v mezinárodních vztazích? Nepropásněte webinář Práce v diplomacii s panem Michaelem Žantovským ve čtvrtek 8. dubna od 17 hodin!

Zveme Vás na přednášku překladatele, spisovatele, politika a dřívějšího diplomata Michaela Žantovského, který působil jako velvyslanec ve Spojeném království, Izraeli a USA. Od roku 2015 je výkonným ředitelem Knihovny Václava Havla. Je nositelem medaile ministra zahraničí České republiky za zásluhy o diplomacii a laureátem České a slovenské transatlantické ceny za rok 2016. Přednáška je určena pro studenty a absolventy Univerzity Karlovy a v závěru nabízí prostor pro Vaše dotazy.

Webinář se uskuteční v rámci cyklu kariérních besed s významnými absolventy Univerzity Karlovy přes platformu MS Teams.