• Kalendář

Kalendář

Assessment centrum nanečisto

Řada firem a institucí dnes vybírá své zaměstnance prostřednictvím půldenních či celodenních programů, které se nazývají Assessment Centra (AC). V AC bývají zahrnuty jak výkonové testy, tak individuální a skupinové úkoly, při kterých pozorovatelé sledují výkon kandidátů. Na konci pozorovatelé vyhodnotí nejúspěšnější kandidáty vzhledem k dané pracovní pozici.


Přijďte si vyzkoušet Assessment Centrum nanečisto! Získáte zkušenost, co je AC, jak probíhá a jaké typy úloh vás mohou čekat. Především však dostanete zpětnou vazbu na svůj výkon, která vám může pomoci cíleně se připravovat na další výběrová řízení na pozice, o které usilujete.


Čeká vás několikahodinový program, během kterého budeme sledovat, jak obstojíte v týmové práci při řešení společného úkolu, jak efektivně dokážete pracovat s informacemi a prezentovat je. Absolvujete také krátký ?přijímací pohovor? a nemine vás ani některý z výkonových testů. Odpoledne budete mít možnost setkat se s konzultantem (pozorovatelem) na individuální zpětné vazbě. Konzultant v rozhovoru s vámi zhodnotí váš výkon a nabídne vám pohled na vaše silné a slabé stránky z hlediska vašeho výkonu během dne. Prostor bude i na vaše dotazy.


Přijďte prosím 10 minut předem! V devět hodin začínáme a stejně jako při výběrových řízeních na opozdilce nečekáme. Kapacita míst je omezena! Pokud se registrujete a nebudete moci přijít, omluvte se minimálně 2 dny předem. Vaše místo bude nabídnuto dalším zájemcům.


Program

9,00 - 13,00 Představení, skupinová aktivita, práce s daty, prezentace, pohovor, výkonový test

13,00 -14,00 Obědová pauza

14,00 -15,00 Individuální zpětné vazby (15 minut na účastníka)


Lektorky: Mgr. et Mgr. Lenka Slavíková, Mgr. Dita Surjomartono


Začátek akce 12. listopadu 2015
Konec akce 12. listopadu 2015
Organizátor Informační, poradenské a sociální centrum UK
Email na organizátora julie.gruzova@ruk.cuni.cz
Místo konání akce Školská 13a - Informační, poradenské a sociální centrum UK Školská 13a, Praha 1
Rezervace http://ipc1.cuni.cz/reg/index.php?event=284
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám