• Akce
  • Akce pro zaměstnance

Akce pro zaměstnance

Studenti Doktorandi Klub Alumni Zaměstnanci


Podmínky účasti na seminářích a workshopech


‹  Květen 2020  ›

SoNe
123
PoÚtStČtSoNe
45678910
PoÚtStČtSoNe
11121314151617
PoÚtStČtSoNe
18192021222324
PoÚtStČtSoNe
25262728293031

26. května 2020

Webinář Jak přesvědčivě prezentovat, mluvit a přednášet

PRIMÁRNĚ PRO DOKTORANDY S PRACOVNÍM ÚVAZKEM NA UK / Jak se dobře připravit na veřejné vystoupení? Jak správně používat svůj hlas, aby vám všichni rozuměli? Umíte ovládat řeč těla? Která gesta vám pomohou publikum přesvědčit? A kterým je lepší se vyhnout? To a mnoho dalšího zjistíte a také si prakticky procvičíte na webináři, věnovaném prezentačním dovednostem, rétorice a řeči těla.


28. května 2020

Základy duševní resuscitace

Interaktivní webinář na YouTube s lektory ze sdružení Nevypusť duši.

Naučíte se základům duševní resuscitace. Jak pomoci někomu ve svém okolí, či kde hledat pomoc v případě vlastních duševních obtíží.


1. června 2020

Presentation Skills (e-workshop)

PRIMARY FOR PHD. STUDENTS WORKING ON ACADEMIC POSITION / Designed for students with at least a B2 (upper-intermediate) level of English, this short workshop looks at how to structure a presentation more effectively and build confidence in presenting in English. Personalized one-to-one feedback will also be given virtually to any interested participant (not compulsory). A 5-minute presentation based on student's own chosen topic can be video recorded and sent to the trainer (by 25th May) or the presentation can be done live online for the trainer at an agreed time and date.


4. června 2020 – 18. června 2020

Relaxation

Relaxation techniques are an effective tool for rest, overcoming tension and stress. There is a wide range of relaxation techniques - we tell you which are good for what.

To enjoy the webinar to the fullest, you need to find a quiet place, have a mat and wear clothes you feel comfortable wearing (prepare a blanket if you need to).


24. června 2020

Growth Mindset

In this webinar, we will talk about how success in life can be dramatically influenced by how we think about our talents and abilities. People with a fixed mindset—those who believe that abilities are fixed—are less likely to flourish than those with a growth mindset—those who believe that abilities can be developed.


15. října 2020

Webinář Propagace vědy – dobrý sluha, zlý pán

Hlavním cílem semináře je ukázat, jaký dopad má propagace vědeckých výsledků na kariérní vývoj výzkumníka či akademického pracovníka, např. úspěšnost v žádostech o významné granty a atraktivní pozice. Účastníci se dále dozví, jak se propaguje věda na nejlepších institucích v zahraničí a jaký vliv má propagace a popularizace vědy na renomé instituce.


19. října 2020

Webinář Vysílání českých zaměstnanců a zaměstnávání cizinců

Cílem semináře je prakticky vysvětlit základní pravidla důležitá pro vysílání a přijímání zaměstnanců z a do zahraničí. Posluchači pochopí základní rozdíl mezi oblastí daňovou a oblastí sociálního a zdravotního pojištění, seznámí se s důležitými pojmy a články z pohledu zákona o dani z příjmů a smluv o zamezení dvojího zdanění. Součástí budou i praktické příklady, zvláštnosti jiných zemí a detailní seznámení s tzv. formulářem A1.


19. října 2020

Cross-culture Communications

How to get along with the rest of the world by understanding our differences? Being able to work with them, we can get much broader freedom in communicating, leading people and trying to work together as a team.

Jak si rozumět se zbytkem světa skrze pochopení a umění pracovat s našimi rozdíly a získat větší svobodu v komunikaci, vedení lidí a ve snaze pracovat společně jako tým.


23. října 2020

RŮSTOVÉ MYŠLENÍ

Cítíte, že máte v hlavě vzorce, které vás občas brzdí? Máte strach z chyb, nebo vnímáte chybu jako užitečnou informaci? Potřebujete lépe zvládat změnu? Nebo přemýšlíte, jak posílit růstový vnitřní dialog v době nejistoty? Přihlaste se na workshop, kde se budeme těmto a dalším tématům věnovat.


6. listopadu 2020

How To Stop Procrastinating

Do you know the feeling where you want to do something, but just never end up doing it? Do you want to improve your motivation and overall life satisfaction? Do you feel that you could be better at setting your priorities or planning your time?

Put procrastination behind you with evidence-based tools.


9. listopadu 2020

Rozhodování za nejistoty

Jak se rozhodovat, když nevíme, jak věci dopadnou?

Rozhodnout se v situaci, kdy máme všechny informace a víme, co čekat, je hračka. Umění je ale volit správné kroky i ve chvíli, kdy něco nevíme. Existují metody a nástroje, které nám i navzdory těmto překážkám pomáhají se s nejistotou vypořádat a připravit se na ni.


10. prosince 2020

Hudební podvečer se Sborem a Orchestrem UK

Připojte se k nám ve čtvrtek 10. prosince v 18h v rámci Hudebního podvečeru se Sborem a Orchestrem UK. Záznamy ukázek od různých hudebních skladatelů bude komentovat sbormistr, šéfdirigent a muzikolog Haig Utidjian, Ph.D.


17. prosince 2020

Welcome day pro nové zaměstnance

Srdečně zveme nové kolegyně a kolegy na online schůzku, která přiblíží pracovní prostředí rektorátu Univerzity Karlovy.


26. ledna 2021 – 20. února 2021

A mini-practice of writing clearly in academic English

Get your idea through to the reader!

The objective of the workshop is to enhance students’ competence to communicate clearly in academic English. In 3 online meetings and through self-study, students will learn how to structure a paragraph and develop an idea, give peer feedback, adopt appropriate vocabulary and finally write a paragraph in academic English.Poslední změna: 5. duben 2019 15:50 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám