• Akce
  • Akce Klubu Alumni

Akce Klubu Alumni

Studenti Doktorandi Klub Alumni Zaměstnanci


Podmínky účasti na seminářích a workshopech


‹  Říjen 2020  ›

ČtSoNe
1234
PoÚtStČtSoNe
567891011
PoÚtStČtSoNe
12131415161718
PoÚtStČtSoNe
19202122232425
PoÚtStČtSo
262728293031

7. října 2020

Podpora vědy na UK - grantové možnosti GA UK a další; CPPT informace o kurzu Management vědy a inovací

PRO DOKTORANDY / Jaké jsou možnosti uplatnění studentů v grantových schématech na UK?

Univerzita Karlova nabízí svým studentům mnoho příležitostí, jak se aktivně zapojit do výzkumných projektů. Během semináře Vás s těmito možnostmi seznámí lektoři z Odboru pro vědu a výzkum RUK.

V další části Centrum pro přenos poznatků a technologií - CPPT představí svůj kurz Management vědy a inovací (MSI), který se mimo jiné zaměřuje na praktické postupy při tvorbě projektů a je veden v převážně distanční formě.


15. října 2020

Webinář Propagace vědy – dobrý sluha, zlý pán

Hlavním cílem semináře je ukázat, jaký dopad má propagace vědeckých výsledků na kariérní vývoj výzkumníka či akademického pracovníka, např. úspěšnost v žádostech o významné granty a atraktivní pozice. Účastníci se dále dozví, jak se propaguje věda na nejlepších institucích v zahraničí a jaký vliv má propagace a popularizace vědy na renomé instituce.


19. října 2020

Cross-culture Communications

How to get along with the rest of the world by understanding our differences? Being able to work with them, we can get much broader freedom in communicating, leading people and trying to work together as a team.

Jak si rozumět se zbytkem světa skrze pochopení a umění pracovat s našimi rozdíly a získat větší svobodu v komunikaci, vedení lidí a ve snaze pracovat společně jako tým.


21. října 2020

Klub Alumni: Konec prokrastinace

PRO ABSOLVENTY/ Zveme vás na online přednášku Petra Ludwiga, autora bestselleru Konec prokrastinace, o tom, jak zatočit s chronickým odkládáním povinností. Pokud vás zajímá, jak se dá bojovat s prokrastinací, rezervujte si místo na tomto webináři.


29. října 2020

Klub Alumni: Na houby s Michalem Mikšíkem

PRO ABSOLVENTY/ Využijte možnost dozvědět se něco zajímavého z říše hub z pohodlí vašeho domova. Zveme vás na online přednášku předního českého mykologa Michala Mikšíka, autora několik publikací o houbách a člena České mykologické společnosti. K vidění budou také jedinečné fotografie hub ze soukromé sbírky.


9. listopadu 2020

Rozhodování za nejistoty

Jak se rozhodovat, když nevíme, jak věci dopadnou?

Rozhodnout se v situaci, kdy máme všechny informace a víme, co čekat, je hračka. Umění je ale volit správné kroky i ve chvíli, kdy něco nevíme. Existují metody a nástroje, které nám i navzdory těmto překážkám pomáhají se s nejistotou vypořádat a připravit se na ni.


12. listopadu 2020

Klub Alumni: Škola paměti

PRO ABSOLVENTY / Co jsem to jenom chtěla?? Aha! Už vím!

Zajímá vás, jak je možné posilovat a trénovat paměť? Ve čtvrtek 12. listopadu vás zveme na webinář s nejznámějším trenérem paměti Jakubem Pokem, zakladatelem Školy paměti. Na semináři se naučíte základní techniky procvičování paměti a lepší zapamatování.


19. listopadu 2020

Happiness and Mindset Webinar

FOR CU ALUMNI CLUB, STUDENTS AND EMPLOYEES /

What can recent science tell us about life satisfaction and happiness? How to improve your well-being, and overall quality of life?

Petr Ludwig will give you practical tools and tips on how to manage both emotionally demanding and stressful situations and how to increase your daily satisfaction in the long run.


10. prosince 2020

Hudební podvečer se Sborem a Orchestrem UK

Připojte se k nám 10. prosince v 18.00 v rámci Hudebního podvečeru se Sborem a Orchestrem UK. Záznamy ukázek od různých hudebních skladatelů bude komentovat sbormistr, šéfdirigent a muzikolog Haig Utidjian, Ph.D.Poslední změna: 5. duben 2019 15:54 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám